Mama Damięckiego: To Patrycja ZOSTAWIŁA Mateusza

Rozwody gwiazd.

Nadal głośno o rozwodzie Mateusza Damięckiego i Patrycji , którzy spotkali się na pierwszej rozprawie rozwodowej zaledwie 8 miesięcy po ślubie. Krążyły plotki o różnych powodach rozstania. Mama Mateusza Damięckiego bardzo przeżywa całą sytuację i tłumaczy czemu doszło do rozpadu tego młodego małżeństwa.

Rozstali się, nie jest mi z tego powodu wesoło. Decyzja o rozstaniu została podjęta dużo wcześniej. To ona zdecydowała, że odejdzie.Trudne jest życie z aktorem. Ja 30 lat żyję z aktorem, ale nam się udało, bo wiedziałam, że wychodzę za mąż za aktora i co to oznacza. A faktycznie Mateusz ma teraz dużo wyjazdów i pracy zawodowej. Miałam i mam bardzo dobre kontakty z Moniką - tłumaczy Joanna Damięcka w rozmowie z se .pl

Biorąc pod uwagę fakt, że Patrycja ( pierwsze imię Monika) zostawiła jej syna po 8 miesiącach to mama Matuesza bardzo delikatnie wypowiada się na temat byłej synowej. Zwłaszcza, że Patrycja ma już nową miłość - Remigiusza Kasztelnika . Wychodzi na to, że rozstali się w zgodzie. Myślicie, że rozstali się, bo Mateusz za dużo pracował?

Ally

Zobacz także:

Była żona Damięckiego już ma nowego

Oni wzięli ślub w tajemnicy

Mateusz Damięcki - historia krótkiego małżeństwa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.