Ułóż z nami tekst piosenki: Wyniki

Inna niż wszystkie artystki, Ramona Rey, doczekała się abstrakcyjnej piosenki.

Wróciliśmy z cyklem "Ułóż z nami tekst piosenki". Na pierwszy ogień poszła Ramona Rey , która jak wiemy, jest indywidualnością nad indywidualności. Dlatego też mieliście bardzo ciężkie zadanie ułożyć dla Ramony tekst piosenki. Ale się udało. W życiu nie widzieliśmy tak bezsensowej pieśni. Ubaw po pachy. Jaka gwiazda pojawi się w kolejnej części cyklu? Czekamy na propozycje.

"Inna"

1. Namaluje i lubię bez, ta piosenka ma głupi tekst, ale przecież jestem dziwna. Śpiewam jak nikt inny, nie musisz czuć się winny. Akon jest moim chłopakiem, jest w mej karierze czarnym znakiem. Kropką, przecinkiem, przystankiem, jest też super kochankiem!

2. Namaluj i lubię bez ciebie gonić się bo ciągle, gdy cię gonie uciekasz mnie. Mam nadzieję, że już nigdy nie pogonimy się bo mnie już nogi bolą od gonienia ciebie. Namaluję i lubię bez moje kredki życia kres, trochę farbek pastel róż,Teraz wierzysz, że masz luz.

Refren: Na-na-na-namaluję i lubię.. beeeeeez...bez Ciebie też. Dam radę, wiesz? Namaluję i lubię bez bo wiesz jak jest! Kiedy myślisz, że masz wszystko nagle buuum i gubisz wszystko! (Chórki: Akon x 12)

3. Namaluję i lubię bez pytasz bez czego , a sam wiesz! To tajemnica nie mów nikomu inaczej wrzucę Cię do złomu! Dasz wiarę? jestem do tego zdolna, chociaż myślisz ,że mozolna! Namaluję i lubię bez pytasz bez czego, a sam wiesz! Jeżeli nie , to ci podpowiem! Bo wiem.

Refren: Na-na-na-namaluję i lubię.. beeeeeez...bez Ciebie też.Dam radę, wiesz? Namaluję i lubię bez bo wiesz jak jest! Kiedy myślisz, że masz wszystko nagle buum i gubisz wszystko! (Chórki: Akon x 12)

Chóry: Waka, waka!

Mrock

Zobacz także:

Ułóż z nami tekst piosenki: Ramona Rey

Cała warszawka na imprezie 4fun.tv

Oto najlepiej ubrane Polki wg "ELLE"

Więcej o: