Trzy wielkie miłości w rodzinie Englertów

Jedno nazwisko i trzy sławne pary.

Każda rodzina kryje pewne tajemnice. My najbardziej lubimy takie, za którymi kryją się miłosne wątki. A w rodzinie Englertów takich nie brakuje. Godnym uwagi jest małżeństwo Macieja Englerta ze znaną aktorką Martą Lipińską.

Para pobrała się w 1968 roku. On jest aktorem i reżyserem. Poznali się w teatrze Współczesnym w Warszawie. Żartują, że są ze sobą tak długo jak by to była cała wieczność. Miłość w ich związku trwa do dziś.

Rodzina EnglertówRodzina Englertów Kapif

Nic więc dziwnego, że ich syn Michał Englert także potrafi kochać jak żaden inny facet. Michał jest operatorem filmowym i na planie jakiegoś filmu musiał poznać swoją wielką miłość Maję Ostaszewską . I tu podobnie, jak w przypadku rodziców Michała aktorstwo przeplata się z miłością.Mają 3-letniego synka Franka i ponadroczną córeczkę Janinkę.

Rodzina EnglertówRodzina Englertów Kapif

Trzecią parą w rodzinie Englertów jest Jan Englert i Beata Ścibakówna . To najbardziej barwa para w rodzinie. Beata jest przecież piękną aktorką, która jakiś czas temu wzięła udział w programie "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" , co wywołała malutki skandal w świecie aktorów. A Jan - jej kochający mąż jest przecież dyrektorem Teatru Narodowego. Nie stronią od bankietów i często pojawiają się w telewizji jako goście.

Rodzina EnglertówRodzina Englertów Kapif

Buka

Zobacz także:

Englert miał lecieć PECHOWYM TUPOLEWEM

Maja Ostaszewska jest w ciąży!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.