Gosia Andrzejewicz porzuciła swoich fanów. SZOK

"Nigdy już nie uwierzę w słowa Gosi" - pisze do nas zrozpaczona fanka.

Gosia Andrzejewicz znana jest ze swojego związku z fanami. "Gosiomaniacy" byli wiernymi odbiorcami jej twórczości i klientami w internetowym kramiku ze zdjęciami po 2 zł. Piszemy byli, bo najwyraźniej Gosia zamierza zmienić odbiorców. Oto co napisała do nas jej zrozpaczona fanka (uprzedzamy, że zachowaliśmy oryginalną pisownię ):

Od początku kariery jestem wielką fanką Gosi Andrzejewicz. Dużo rozmawiałyśmy przez telefon spotykałyśmy się, poznałam jej tatę i producenta . Gosia mówiła zawsze "nie wyobrażam sobie życia bez fanów, są dla mnie najważniejsi "kocham was! ." A teraz wyznała , że zmienia target fanów i nie będzie tworzyć już muzyki dla nastolatków! Gosia w przyszłym roku wydaje płytę i teledysk powiedziała że dla osób. ok . 22 letnich . Tylko jej główni fani to 13-18 lat . Czy to oznacza że jej kolejną płytę kupią tylko 3 OSOBY? Nigdy już nie uwierzę w słowa Gosi mówiła że fani są dla niej najważniejsi, a co teraz robi wyrzuca ich !!

Fanom Gosi radzimy wyrzucić z domu wszystkie ostre przedmioty , bo ich idolka może jeszcze nie raz zaskoczyć nowymi pomysłami na karierę . Żeby nie kusić losu, polecamy też znaleźć sobie inny obiekt westchnień. O! Na przykład Dodę , która jest młodsza od Gosi. O całe 30 dni...

Artemis

Zobacz także:

Nowy klip Andrzejewicz w stylu disco polo. Wideo

Gosia Andrzejewicz na ostro

Gosia Andrzejewicz lansuje się biustem

Więcej o: