Konkurs: Wygraj bilety na "Seks w wielkim mieście 2"

Do wygrania PIĘĆ podwójnych zaproszeń na film "Seks w wielkim mieście 2" w Multikinie w Złotych Tarasach.

Plotek, wspólnie z producentem komputerów HP, zaprasza do udziału konkursie "Seks w wielkim mieście w Plotku" . Do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń na drugą część przygód Carrie Bradshaw i spółki w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach. Bilety można wykorzystać 29 i 30 maja 2010 po odebraniu w kasach na 30 minut przed rozpoczęciem seansu.

Napisz, jakie motto najlepiej oddaje bohaterki serialu i filmu "Seks w wielkim mieście". Odpowiedzi prześlij na mail: konkurs(at)plotek.pl. W treści maila poddaj dane kontaktowe obejmujące co najmniej: adres e-mail, imię, nazwisko, telefon kontaktowy w celu realizacji prawa do nagrody.

Odpowiedzi można przesyłać do piątku 28.05.2010 do godziny 12 . Listę nagrodzonych opublikujemy na stronie www.plotek.pl o godzinie 16 w dniu zakończenia konkursu . Wszyscy zwycięzcy będą dodatkowo poinformowani mailem o wygranej.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem .

Carrie i spółka wiedzą co modne. W najnowszej części "Seksu w wielkim mieście" używają komputerów HP z linii HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, które wyróżniają się smukłą i modną linią.

Więcej o:
Copyright © Agora SA