Finał Tylko Nas Dwoje - Relacja na żywo

Bądźcie z nami w ten wieczór. Relacja na żywo + komentarz dziennikarza Plotka, który jest w studio.

Wyniki finału pierwszej edycji "Tylko Nas Dwoje". Decyzją widzów, najlepszą parą show okazali się Paulina Sykut i Ivan Komarenko!

21:58:29 - Ostateczne starcie. Pary zaśpiewają piosenki "Ich Troje". Na pierwszy ogień poszli Paulina i Ivan. Para zaśpiewała "Powiedz". Zaraz po nich, w tej samej piosence wystąpił Pudzian z Anią. Mariusz jak zwykle postawił na show i sparodiował Michała Wiśniewskiego (założył kiczowaty strój z bardzo dziwnym nakryciem głowy w pióra). Pod koniec na scenie wystąpiły dwie pary, aby razem odśpiewać hit "Ich Troje". Karolak: Fajnie zrobiliście, ci co potrafią śpiewać to zaśpiewali, a ci, co nie potrafią, to wystąpili. Tym samym Tomasz Karolak podsumował pierwszą edycję show - można rzecz - idealnie.

21:34:20 - Pudzian i Ania zaśpiewali wielki przebój Ordonówny "Na Pierwszy Znak". Tym razem Mariusz zaskoczył wszystkich. Odśpiewał tę piosenkę bardzo dobrze. Szok - na scenie pojawili się fani Pudziana - transwestyci! Karolak: Miał być romantyzm, ale to był taki twój romantyzm. Santor: Biłam brawo, zadziwił mnie pan rzeczywiście. Punkty: 28.

21:27:15 - Trzeci występ Pauliny Sykut i Ivana Komarenki. Widać, że duet nie był dobrze przygotowany do tego utworu. Tekst piosenki co prawda pamiętali, ale samo wykonanie nie powaliło. Doda: Pokazałaś się bardziej od strony spokojnej, a zawsze dawałaś czasu. Punkty: 29.

21:19:33 - Cząstkowe wyniki - Paulina i Ivan - 51%, Pudzian i Ania - 49%

21:14:34 - Na widowni siedzi mnóstwo fanów Pudziana. W większości to nastolatki. Bardzo kibicują. Czyżby Pudzian miał wygrać? - komentuje Shazza - dziennikarka Plotka, która jest w studiu Polsatu.

21:11:24 - Druga para finału - Mariusz Pudzianowski Ania Wiśniewska. Para zaśpiewała wielki hit "Autobiografia". Kolejny makabryczny występ. Pudzian kompletnie nie dał rady, Ania natomiast nie ma tak mocnego głosu, aby wyśpiewać to, co w tej piosence najpiękniejsze. Santor: Dlaczego pan zapomniał tekstu?! Dlaczego?! Doda: Ktoś cię udupił z tą piosenką. Wyszły wszystkie twoje niedociągnięcia wokalne. Punkty: 23.

21:04:05 - W drugiej części finału, jako pierwsi wystąpili Ivan Komarenko i Pauliny Sykut. Paulina pokazała, że ma bardzo mocny głos. Widać, że śpiewa od lat. W tym duecie zastanawiająca jest rola Ivana. Miał być przecież jej trenerem wokalnym. Pytanie - kto, kogo uczył? Santor: Wspaniale, gratuluje całym sercem. Punkty: 30.

20:58:39 - Tuż przed ścisłym finałem odpadli Ania Bosak i Piotr Kupicha! Szok!

20:40:19 - Cząstkowe wyniki: Ania i Piotr - 40 %. Wygrywają! Pudzian i Ania - 31%, Paulina i Ivan - 29%.

20:30:10 - Trzecia para finału to Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska. Zaśpiewali przebój Abby "Money, Money, Money". Pudzian zrobił jak zwykle show (udawał dresa w białym futrze), ale jego brak znajomości angielskiego zniszczył wszystko. Nie chcemy się czepiać, ale naprawdę nie dało się słuchać. Santor: Z pana śpiewaniem, jest oh.... Karolak: Szukaliśmy uczucia w tobie, i tu nagle "Many, Many, Many" i mamy uczucia w Pudzianie. Punkty: 30.

20:24:53 - Ela Zapendowska z widowni: Cieszę się Paulinko, że tak daleko zaszłaś. Bardzo ci gratuluje, dobrze brzmicie razem. Myślę, że jest najlepsza z finalistek.

20:21:50 - Jako drudzy na scenie wystąpili Paulina Sykut oraz Ivan Komarenko. Odśpiewali wielki przebój Abby "Mamma Mia". Tomasz Karolak zanim wydał swoją opinię, strasznie się krzywił. Aktor stwierdził, że jest jakieś spięcie, ale mu się podobało. Doda podsumowała udział Pauliny Sykut w programie - ciągle jesteś dobra, aż do znudzenia. Punkty: 30.

20:17:22 - Wśród publiczności jest też brat Mariusza Pudzianowskiego, Darek Krupa, Natalia Lesz oraz Maciek Kawulski - szef MMA - pisze Shazza - dziennikarka Plotka.

20:14:04 - Jako pierwsi wystąpili Ania Bosak i Piotr Kupicha. Doda jest zachwycona występem pary. Piotr i Ania zaśpiewali przebój Abby i to zrobiło wrażenie także na Irenie Santor. Diwa stwierdziła, że zaśpiewali perfekcyjnie.

20:06:04 - Animator zachęca publiczność do bicia braw. Na widowni zasiadła Ela Zapendowska oraz Sławek Oborski - komentuje dziennikarz Plotka.

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.