Ghost Girl. Zakochana zjawa - fajny KONKURS!

Lubisz czytać książki? Weź udział w kotkowym konkursie! Tym razem do wygrania Ghost Girl. Zakochana zjawa!

Dziś, 26 kwietnia, książka "Ghost Girl. Zakochana zjawa " pojawiła się na sklepowych półkach. Z tej okazji Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 5 super zestawów : książka "Ghost Girl. Zakochana zjawa" + koszulka + czasopismo B2B!

O czym jest książka?

Tego jeszcze nie było - szkolne życie po śmierci! Szara myszka Charlotte Usher cierpi, gdyż w szkole nikt jej nie dostrzega, aż pewnego dnia staje się naprawdę niewidzialna, ponosząc śmierć z winy miśka żelka. Nawet w zaświatach nie przestaje jednak marzyć o miłości i szkolnej sławie, uparcie i pomysłowo walcząc o uznanie w świecie żywych. W tej mądrej książce, wzruszającej i pełnej szczególnego humoru autorka zastanawia się, czemu czasem mamy wrażenie, że jesteśmy dla innych niewidzialni i do czego potrafimy się posunąć w dążeniu, aby nas wreszcie dostrzeżono. Oswaja młodego czytelnika z tematem śmierci i we wzruszającym finale kieruje przesłanie do wszystkich, którzy pozostają niezauważeni: "Któregoś dnia zostaniecie pokochani".

Co zrobić, aby wygrać?

1. W kilku zdaniach napisz, co robiłbyś, gdybyś był nieśmiertelny. Rozwijałbyś swoje zainteresowania, podróżował, a może leżał całe dni na kanapie i...nic nie robił?

2. Odpowiedź i swoje dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. Na Wasze maile Kotek czeka do poniedziałku, 10 maja, do końca dnia

4. Zestawy powędrują do 5 osób, które wymyślą najfajniejsze sposoby spędzania czasu

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Egmont

>regulamin<

Powodzenia!

Więcej o: