Zakochany Bugs - KONKURS

Wygraj DVD z produkcją - Królik Bugs: Zakochany i Zwariowany! Bugs rozbawi małych i dużych!

Kotek ma dla Was fajny konkurs! Do wygrania trzy DVD z produkcją "Królik Bugs: Zakochany i Zwariowany". Kotek jest pewny, że ten kultowy już bohater rozbawi nie tylko najmłodszych czytelników Kotka! :)

O czym jest?

Czyż miłość nie jest wspaniała? Niczym aromat świeżej marchewki, który unosi się w powietrzu? No jasne! Miłość jest także zabawna - zwłaszcza gdy psotnym Amorkiem jest ciamajdowaty Elmer Fudd, który trafia łobuzerskiego królika strzałą miłości! Bugs nie jest jedynym, który wariuje z miłości: inni kreskówkowi bohaterowie również padają jej ofiarą po tym, jak wchodzą na linię ognia Amora! Kurak odkrywa, że ktoś chce dzielić z nim grzędę. Yosemite Sam idzie z Bugsem do ołtarza. (Nawet nie pytajcie!). Detektyw Daffy dedukuje, że w ponurym domostwie dokonano drastycznej zbrodni i nagle odkrywa, że znalazł się pod jednym dachem z kochliwą kaczuszką! - Galapagos Films

Co zrobić, aby wygrać?

1. Odpowiedz na pytanie: Którą postać z kreskówek o Króliku Bugsie lubisz najbardziej i dlaczego (na uzasadnienie masz max. 5 słów)?

2. Odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) przysyłajcie na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: Zakochany Bugs

4. Na Wasze maile Kotek czeka do środy, 17 lutego , do końca dnia

5. Nagroda, DVD z kreskówką ""Królik Bugs: Zakochany i Zwariowany" powędruje do trzech osób, które najfajniej uzasadnią swój wybór (i prześlą w mailu swoje dane)

Powodzenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.