Mama Dody: Doronia chce wziąć ślub kościelny

Nergal musi jednak złożyć oświadczenie.

Ślub Dody i Nergala to wciąż gorący temat. Nic więc dziwnego, że media spekulują, czy będzie on kościelny. Narzeczony Dody Nergal jest osobą niewierzącą. Ale mama Dody Wanda Rabczewska uspokaja - ślub może się odbyć:

Doronia chce wziąć ślub kościelny. Jest katoliczką. Z tego co wiem, Kościół wychodzi naprzeciw takim parom jak oni i daje możliwość, składania przysięgi małżeńskiej każdemu wedle jego przekonania. Dobrze, że z Radkiem nie miała ślubu kościelnego, bo teraz byłby kłopot. Na ślub trzeba jeszcze trochę poczekać, niech nacieszą się narzeczeństwem  - czytamy w "Show".

Adaś Darski musi jednak spełnić jeden warunek:

Pod pewnymi warunkami władze kościelne mogą wyrazić zgodę na zawarcie małżeństwa kościelnego. Strona wierząca składa przysięgę małżeńską, a niewierząca oświadczenie, że nie będzie sprzeciwiać się wychowaniu dzieci w wierze katolickiej -tłumaczy "Show" adwokat kościelny, Jolanta Ogorzałek-Krzemińska.

Przeczytaj koniecznie: Mama Dody: Do dziś ciągnie się za Dorotą etykieta bezbożnicy!

Rabczewska szybko pochwaliła się fanom tym, że ma narzeczonego. Rabczewska szybko pochwaliła się fanom tym, że ma narzeczonego.  KAPIF.PL/KAPIF

Paweł i Wanda Rabczewscy/ForumPaweł i Wanda Rabczewscy/Forum Paweł i Wanda Rabczewscy/Forum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.