Najwięksi przegrani II edycji "Mam talent"

Jak zwykle - jest jeden zwycięzca i wielu przegranych. Kto może mówić o największym pechu?

Zdaniem redakcji Plotka druga edycja " Mam talent " wypadła słabiej od pierwszej . Wcześniej było świeżo, pojawił się powiew nowej jakości. Teraz nie zdarzyło się nic, po czym wszystkim opadłyby szczęki.

Po sobotnim finale nadszedł czas podsumowań. Jak zwykle w przypadku tego typu programów jest duża liczba przegranych, którym mimo talentu nie udało się wygrać, czy nawet przejść do półfinału.

Liczyliśmy, że do finału wejdzie bez problemu Madox i Anna Gogola , a pewnikiem do półfinałów były dwie Kasie - Popowska i Sawczuk .

Anna Gogola

W zeszłą sobotę na chwilę przed finałem odpadła Anna Gogola . Choć jej występ spodobał się jury, a Agnieszka Chylińska całowała ją po stopach, publiczność wolała Marcina Wyrostka i Alexandera Martineza . Liczymy, że pomimo porażki w programie, Ania osiągnie wiele w polskim show-biznesie. Osób z takim charakterem i charyzmą na naszej scenie potrzeba o wiele więcej.

Madox

Oglądając występ Madoxa w eliminacjach wiedzieliśmy, że jest pewniakiem na finał, a może nawet zwycięstwo w " Mam talent ". Jest nie tylko "inny", ale i utalentowany. Jednak jego półfinałowy występ nie zachwycił. Madox strzelił sobie samobója wybierając piosenkę, której nie udźwignął. Mimo tej wpadki, ma duże szanse na zaistnienie na polskiej scenie. Menadżerowie powinni o niego walczyć, a wytwórnie płytowe szeroko otwierać przed nim drzwi.

Przeczytaj ekskluzywny wywiad z Madoxem!

Wiktoria Katajew

Podobny błąd jak Madox popełniła Wiktoria Katajew . Młoda piosenkarka, która ma na swoim koncie występy z Ich Troje , zmierzyła się z utworem Mariah Carey i poległa na całej linii. Takiego błędu nie wybaczyło jej jury, nie wybaczyła też publiczność.

Kasia Popawska , Kasia Sawczuk

Jeszcze w eliminacjach poległy dwie wokalistki, które zachwyciły wszystkich. Mimo dobrych występów i talentowi jury nie zaprosiło do półfinałów dwóch Kaś - Popowskiej i Sawczuk . Ich pominięcie podczas selekcji wywołało burzę . Głos w sprawie zabrał nawet sam reżyser " Mam talent " Wojciech Iwański, który rozwiał nadzieje na dzikie karty.

Covery nagrane przez Popowską zamieszczone w sieci obejrzało po kilkadziesiąt tysięcy osób. Mimo takich sukcesów jury zadecydowało, że dziewczyna nie nadaje się do finału.

Jako wielki plus tego finału należy uznać większą otwartość publiczności na nietypowe występy. Umiejętność zrobienia show też jest talentem. Dlatego bardzo dobrze, że w finale znalazł się Patenciarz , czy duet Kruk i Blacha .

Kto jest waszym zdaniem największym przegranym II edycji " Mam talent "?

Kto Twoim zdaniem jest największym przegranym Mam Talent?
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.