Co przyniósł nam rok 2009? Przede wszystkim ogromne afery takie jak "Kammelgate" czy aferę Weroniki Marczuk-Pazury. Wielu plotek przysporzył nam także Roman Polański. O tym pisał nie tylko Plotek.pl, ale i opiniotwórcze serwisy czy gazety. To dowód na to, że polski show-biznes naprawdę nabiera tempa.
Prócz wielkich afer miejsce miały także zabawne wpadki, żenujące wypowiedzi gwiazd czy pojawienie się na rynku debiutantów. Śmiało możemy powiedzieć, że rok 2009 jest rokiem polskiego show-biznesu.
Redakcja Plotka przeanalizowała artykuły z całego roku i wybrała naprawdę mocną 30. Już jutro dowiemy się, kto zajął ostatnie, trzydzieste miejsce w naszym zestawieniu.
Ralph Kamiński nie gryzł się w język w restauracji Gessler. "Czy pani czupiradło jest tutaj dzisiaj?"
Dzieci Lubomirskiego i Kulczyk na salonach. Tak wyglądają księżniczka Weronika i książę Jeremi
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Rzecznik prokuratury reaguje po oświadczeniu Agnieszki R. Tak wyjaśnił sprawę
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Przyczepili się do wagi Krupińskiej. Jasno odpowiedziała hejterom
Córka Zygmunta Solorza jest miliarderką. Mało kto wie, czym się zajmuje
Hillary Clinton zeznawała w sprawie Epsteina. Wyszło na jaw, co powiedziała
Hawking sfotografowany z kobietami na wyspie Epsteina. Rodzina fizyka wydała oświadczenie