• Link został skopiowany

Frytka dostała rolę w "Pierwszej miłości"!

Zagra tajemnicza panią detektyw! Tym razem nie będzie to tylko epizod.
KAPIF.PL/KAPIF

Niedawno obroniła dyplom w szkole aktorskiej (w dyplomowym przedstawieniu zagrała u boku Olafa Lubaszenki ) i udało jej się zagrać epizod w serialu " Tancerze ". Jak się dowiedzieliśmy, już 15 października Agnieszka Frykowska zawita na planie kolejnego serialu - " Pierwsza miłość ".

Frytka wcieli się w niezwykle tajemniczą postać Weroniki . Na początku dowiadujemy się tylko, że ta młoda, atrakcyjna kobieta jest zdolnym prywatnym detektywem , a jej najnowszym celem są Marysia (Aneta Zając) i Stasiak (Bogdan Brzyski).

Rola detektywa pierwotnie była napisana dla mężczyzny , jednak w toku poszukiwania odpowiedniego odtwórcy roli, producenci obrali nowy kierunek i zdecydowali się zatrudnić Agnieszkę Frykowską . To dla niej zmieniono płeć serialowego detektywa .

Oczywiście, bardzo się cieszę, że dostałam taką propozycję, i to dokładnie w momencie kiedy skończyłam pisać moją pracę magisterską. Na plan do Wrocławia jadę już za kilka dni, więc chcę je w pełni wykorzystać na przygotowanie się do zagrania roli detektywa. Jutro na przykład idę na lekcję judo. Umówiłam się też na spotkanie z moim znajomym detektywem, żeby zdradził mi tajniki swojej pracy. Poza tym, od dawna uwielbiam strzelanie i często bywam na strzelnicy - być może ta moja umiejętność przyda się na planie "Pierwszej miłości". Jestem dobrej myśli - mówi Aga

Wiadomo już, że w aktualnie realizowanej serii postać grana przez Frykowską , pojawia się w trzech odcinkach. Produkcja serialu potwierdza jednak, że jej rola od stycznia będzie kontynuowana.

Pierwsze odcinki zawierające wątek Agnieszki zostaną wyemitowane na początku przyszłego roku.

Myślicie, że Frytka dostała rolę ze względu na markę, którą przez lata zdążyła sobie wypracować, a może po prostu ma talent?

Zobacz także:

Frytka w roli... KUKUŁKI!

Talent Frytki nie jest ściemą!

Więcej o: