Boże, Jak Oni Śpiewają - relacja

Pojedynek mistrzów, czyli 6 edycja polsatowskiego show. Jak było? Przeczytaj relację.

Na początku programu zostały ogłoszone wyniki pojedynku Roberta Kudelskiego z Maciejem Jachowskim. Według widzów show opuścił ten drugi.

Występy:

Patrycja Kazadi - Aktorka (?) zaśpiewała wielki hit tego lata "Poker Face" Lady Gaga. Jak wam przypadła do gustu wersja Patrycji ? Dla mnie zaśpiewała przyzwoicie, ale rewelacji nie było. Układ taneczny - bez komentarza. Zdaje się na ocenę Eli Zapendowskiej, która oceniła występ Kazadi celująco.

Artur Chamski - Laureat 5 edycji JOŚ zaśpiewał jeden z wielu przebojów grupy Pectus. Artur zapewne zauroczył swoim wykonaniem fanki, ale (wybaczcie) dla mnie występ był przeciętny. Oglądając jego show już wiem, że płyty tego pana bym nie kupił. Średnia ocena jury to 4,7.

Joanna Liszowska - Asia zaśpiewała piosenkę Agnes "Relase me". Przebój Anges lubiłem - aż do dziś. MASAKRA! Miałem wrażenie, że oglądam preselekcję do Eurowizji. Klatka, jakaś blondyna i grupa tancerzy. Samo wykonanie nie było złe, ale początek był powalający w negatywnym znaczeniu tego słowa. Edyta Górniak zmiażdżyła Liszowską twierdząc, że technika umysłu upadła. Wyjęła mi te słowa z ust. To wina umysłu. Joanna się popłakała. Ocena jury to 3,3.

Agnieszka Włodarczyk - Włodarczyk zaśpiewała przebój Edyty Górniak "To nie tak jak myślisz kotku". Przed występem przyznała, że nie będzie podrabiać Edzi, bo już jedna to robiła i nie najlepiej jej to wyszło. (Mowa oczywiście o Paulli). Jestem pozytywnie zaskoczony. Jej wokal określiłbym słowem "szczery". Pierwszy występ, który do mnie trafił. Górniak przyznała, że wykonanie Agnieszki było lepsze od pierwowzoru. Średnia ocena jury to 5,3.

Krzysztof Respondek - Nieczysto. Krzysztof mógłby śmiało śpiewać kawałki Kapeli Czerniakowskiej, ale zespołu PIN? Nie bardzo. Średnia ocena jury to 5.0.

Karolina Nowakowska - Pierwszy raz kobietę na oczy widziałem. Karolina zaśpiewała balladę grupy Bajm "Ta sama chwila". Miałem wrażenie, że podeszła to tego występu bardzo emocjonalnie, co dało się odczuć. Średnia ocena jury to 5.0. A wy, jak oceniacie jej występ? Czekam na komentarze.

Joanna Jabłczyńska - Asia zaśpiewała kawałek Kate Perry "I kissed a girl". Ogromne zaskoczenie. Fasolka wampem! I do tego dobrze śpiewającym. Jeżeli Jabłczyńska zmienia image na bardziej drapieżny to jestem za. LUDWIKU DORNIE, SABO - IDŹCIE TĄ DROGĄ! Ocena Jury - 5.2. Moja - 666.

Robeert Kudelski - Aktor zaśpiewał kawałek Erica Claptona. Przebój legendy w wykonaniu Kudelskiego był strasznie płaczliwy. Boje się co by było, gdyby zaśpiewał coś Celine Dion. Dobrze, że Edzia nie płakała. im mniej łzawych scen, tym lepiej. Ocena jury to 4,3.

Laura Samojłowicz - Laurka wyśpiewała przebój Amy Mcdonald. Piękna uczestniczka i piękna piosenka. Czy może coś to połączenie zepsuć? Może, wykon. Na szczęście Samojłowicz wypadła według mnie bardzo dobrze. Ale JOŚ nie byłby JOSIEM, gdyby ktoś się nie popłakał. Górniak nam tego oszczędziła, ale sama wykonawczyni już nie. A było tak pięknie. Jury oceniło serialową aktorkę na 6,0.

Maciej Jachowski wręczył brylantowego jokera Robertowi Kudelskiemu. Według widzów najgorzej zaśpiewały Patrycja Kazadi i Karolina Nowakowska. Obie panie są nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata.

Moja pierwsza relacja z Jak Oni Śpiewają. Mam nadzieję, że nie wypadłem tak fatalnie jak Joanna Liszowska?

Mrock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.