Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 18.09.2009

Chyba nie byliście zaskoczeni, gdy słuchaliście dzisiejszego notowania, że nowy numer 1 to...

Oto kolejne trzynaste notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy 4 nowości, a jedna z nich na pierwszym miejscu! (co nie jest zaskoczeniem)

Niewyraźnie? Sprawdź notowanie na stronie Listy Przebojów !

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

Na Kotku jest tak wielu miłośników RBD i muzyki latynoskiej, że Kotek nie był zdziwiony, gdy po podliczeniu głosów okazało się, że najwięcej zdobyła Anahi i jej piosenka "Mi Delirio ".

  Wśród nowych piosenek na liście na miejscu 18. znalazła się piosenka Nelly Furtado "Manos Ala Aire ". Utwór wykonywany jest po portugalsku, co wpływa na jego specyficzny klimat (teledysk możecie zobaczyć TUTAJ ). Wszyscy, którym takie wykonanie się podoba, niech głosują na Nelly.

   Kolejna nowość to utwór Jesse'ego McCartney'a (razem z T-Pain) "Body Language " (teledysk możecie zobaczyć TUTAJ ). Przystojnemu piosenkarzowi udało się zająć 13.pozycję, ale Kotek podejrzewa, że dzięki Waszym głosom za tydzień będzie wyżej.

  Jeśli chodzi o propozycje, to możecie głosować m.in. na Sugababes "Get Sexy ", Pitbull "Hotel Room Service " czy 3OH!3 Feat. Katy Perry "Starstrukk ".

Jeśli nie znasz jakiegoś kawałka, możesz ich posłuchać , zanim zdecydujesz, czy na nie głosować ( TUTAJ )  

Kotek poprosił o skomentowanie notowania redakcję zaprzyjaźnionego serwisu o muzyce Infomuzyka.pl :

To zadziwiające, że piosenka Green Day jest na liście już 8 tygodni a zajmuje jedynie 7. miejsce. Jednak tak długa obecność w notowaniu oznacza, że zespół, podobnie jak przed kilkunastoma laty, potrafi być atrakcyjnym dla nastolatków.

Chcesz sprawdzić, pełną listę propozycji do listy? Chcesz zagłosować i mieć wpływ na to, która piosenka będzie numer 1 za tydzień? Zapraszamy TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.