Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 04.09.2009

Pierwsze notowanie w nowym roku szkolnym. Czy po wakacjach dużo zmieniło się na liście?

Oto kolejne dwunaste notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy tylko 3 nowości, ale dwie z nich są w pierwszej piątce.

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

Kotka jakoś nie dziwi, że piosenka Tokio Hotel "Automatic " znalazła się już w pierwszym tygodniu tak wysoko na liście - miejsce nr 2 . W końcu w Polsce jest wielu fanów zespołu, a od dawna czekali na nowy singiel.

BandslamBandslam  Vanessie Hudgens także udało się zgromadzić sporą grupę fanów wokół piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu " Bandslam " - "Everything I Own ". Utwór jako nowść znalazł się aż na miejscu nr 4 .

W propozycjach do Listy wreszcie znalazł się wspólny charytatywny utwór Jonas Brothers , Miley Cyrus , Seleny Gomez i Demi Lovato - "Send It On ". Gdy Kotek zamieścił teledysk do tej piosenki (TUTAJ ), pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, więc można przypuszczać, że piosenka stanie się nowym numerem 1. Oczywiście jeśli tylko fani zmobilizują się do głosowania.

Pozostałe propozycje to nowości Radia Kotek.fm z tego tygodnia - "Maskarada " Kasia Kowalska , "Uprising " Muse i "Moje Niebo " Amelia . Pojawił się też utwór "Bulletproof " La Roux

Jeśli nie znasz jakiegoś kawałka, możesz ich posłuchać , zanim zdecydujesz, czy na nie głosować ( TUTAJ )

Chcesz sprawdzić, pełną listę propozycji do listy? Chcesz zagłosować i mieć wpływ na to, która piosenka będzie numer 1 za tydzień? Zapraszamy TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.