"Wprowadza się zakazy dla homoseksualistów"

Jacyków przeszedł metamorfozę od "ru**am pedałów" do rzecznika homoseksualistów w walce z PiS.

Tomasz Jacyków przyzwyczaił do prowokacyjnych, błazeńskich wypowiedzi. Lubi prowokować zarówno mówiąc na temat mody jak i seksualności. Tym razem wypowiedział się bez emocji , a jego słowa są wyważone.

W "Dzienniku" stylista odniósł się do pomysłu posła Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusza Mularczyka . W myśl ustawy media będą miały zakaz przedstawiania w pozytywny sposób związków homoseksualnych, biseksualnych, oraz poligamii.

Jacyków obawia się o los Polski jeśli rządzić będą krajem ludzie pokroju Mularczyka:

Najpierw próbuje się pozbawić kobiety prawa do decydowania o aborcji, teraz wprowadza się zakazy dla homoseksualistów, potem przyjdzie kolej na mniejszości etniczne. I tak jak Ziemia dla Ziemniaków, tak zostanie Polska dla Polaków.

Agencja Wyborcza.pl

Na koniec rozmowy Jacyków dodaje, że pewne zachowania są nie do powstrzymania, ponieważ leżą w naturze ludzkiej . Tok ewolucji narzuca nam zmiany z którymi nie ma co walczyć.

To pierwsza tak wyważona wypowiedź Jacykówa na temat homoseksualizmu. W wcześniejszym wywiadzie dla "Marketing&More" wypowiedział wiele słów, które utkwiły we świadomości społecznej i zostały skrytykowane przez środowiska homoseksualne :

Jestem bardzo nietypowym gejem, ponieważ nienawidzę pedałów - chwali się Tomek. I w ogóle nie utrzymuję kontaktów ze środowiskiem homoseksualnym, traktuję je wyłącznie instrumentalnie - to znaczy wchodzę w nie wtedy, kiedy chcę się wyruchać.

Co mu się stało? Zakochał się?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.