Ciąża Hilary Duff - znamy całą prawdę!

Kotek jest w szoku...

Kilka dni temu pojawiły się sensacyjne informacje, że jedna z najbardziej sympatycznych gwiazdek Disneya, czyli Hilary Duff spodziewa się dziecka. Wiadomość ta nie była jeszcze potwierdza i wszyscy czekali na oficjalne stanowisko.

Tymczasem dzisiaj pojawiły się dokładniejsze wieści. Okazuje się, że Hilary Duff nie jest w ciąży, a jedynie bardzo przytyła w ostatnich tygodniach. Sama zainteresowana również jest tym zdziwiona i nie ma pojęcia dlaczego pojawiły się u niej dodatkowe kilogramy. Aby rozwiązać ten problem, gwiazdka w trybie natychmiastowym zatrudniła prywatnego trenera, który ma przywrócić jej dawną figurę.

Tymczasem do sprawy ustosunkowali się również producenci serialu "Plotkara" , w którym od jesieni ma zagrać Hilary Duff . Niestety ich zachowanie jest skandaliczne. Przyznali oni, że dziewczyna musi w natychmiast schudnąć, gdyż jej obecna waga nie odpowiada standardom. Krótko mówiąc jest zbyt gruba, aby wystąpić w serialu, gdzie większość dziewczyn nie posiada grama tłuszczu!

Młode damy z Gossip Girl prezentują się następująco:

Co sądzicie o całej sprawie?

Więcej o: