Kto będzie gwiazdą nowego reality-show?

Jak poinformowaliśmy, już niedługo ruszy pierwszy internetowy reality-show. Zapowiedzieliśmy też, że w programie znajdzie się jeden gość vip. Sprawdźcie, kto nim będzie!

Jak poinformowaliśmy, już niedługo ruszy pierwszy internetowy reality-show o tytule "Bitwa o sławę". Jego uczestników oprócz wspólnego mieszkania i cotygodniowego imprezowania w klubie czekają także różne ekstremalne wyzwania.

W programie ma pojawić się jeden gość vip. Jak dowiedział się Plotek, będzie to jeden z finalistów poprzednich edycji Big Brothera. Kto? Adrian Nadolski !

Chłopak dał się poznać dzięki udziałowi w programie " Big Brother 4.1 " (w tej samej edycji udział brała m.in. Jola Rutowicz ). Teraz znów wystąpi w reality-show, ale - jak przyznaje - wcale nie dla sławy.

Wchodzę do programu po to, by przeżyć przygodę. Chciałbym się sprawdzić w ekstremalnych zadaniach i pokazać się z zupełnie innej strony - powiedział Adrian w rozmowie z Plotkiem

W programie Nadolski będzie miał możliwość m.in. skoku ze spadochronem oraz na bungee. Przez cztery tygodnie będzie go chronił immunitet - pozostali uczestnicy nie będą mogli nominować go do opuszczenia programu.

Chłopak nie liczy na łatwą karierę dzięki reality, bo jak twierdzi, wie, że takowa musi być podparta solidnym wykształceniem. I na jego zdobyciu w najbliższym czasie zamierza się skupić.

fot. Krzysztof Werema

Więcej o:
Copyright © Agora SA