Za co kochamy lato?

Już za chwileczkę, już za momencik przyjdzie...LATO!!! Kotek nie może się już doczekać!

To już naprawdę niedługo, dlatego proponujemy dziś mały przedsmak tych cudownych dni i zabawę w burzę mózgów - temat:

ZA CO KOCHAMY LATO???

~ za słońce !!! Nareszcie możemy się wygrzać w upragnionym ciepełku i przestaniemy straszyć bladymi twarzami :)

~ za to, że wyjście z domu zabiera nam nie więcej niż kwadrans - opalona buzia nie potrzebuje ciężkiego make-upu, a reszta ciała ciężkich kurtek i swetrów - wrzucasz na siebie top i spodenki - i w drogę!

~ za owoce - mogłabyś zajadać się nimi całe lato - sezon truskawkowy już w pełni, a to dopiero początek!

~ za romantyczne wieczorne spacery - niekoniecznie z chłopakiem (choć te są cudowne), ale w taki letni wieczór możesz iść i iść gadając z kumpelą, i za nic nie chce się wracać do dusznego domu, kiedy powietrze pachnie kwiatami i czymś letnim, lekkim co sprawia, że chce się żyć!

~ za czytanie na ławce w parku - ta ukochana przez kotkowe mole książkowe czynność, latem "smakuje" zupełnie inaczej niż zimą pod kocem :)

~ za podróże - te całkiem małe i te naprawdę duże - kto nie zna tych emocji, gdy w letni poranek wyrusza się w drogę - czy w ciepłe kraje, czy nad pobliskie jezioro - każda wyprawa może przynieść letnie niespodzianki, już same przygotowania, pakowanie i planowanie wprawiają nas w dobry nastrój!

~ za letnie sukienki , japonki, letnie torebki, koszulki na ramiączkach i wszystkie letnie gadżety i ciuszki, które "musisz" mieć, żeby lato było udane :)

~ za opalonych przystojniaków i nadzieję na wakacyjny stan zakochania :)

~ za wakacje - luz, spanie do południa, chodzenie spać o północy, żadnych sprawdzianów, odrabiania lekcji - nawet rodzice na ciut więcej pozwalają - to się nazywa słodkie życie!

~ .....................................................................................................................................???

Co dopisałabyś do listy letnich przyjemności?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.