Hity i kity ostatniego tygodnia

Przyszła niedziela, więc nadszedł czas podsumowań.

Dla tych, którzy nie mieli okazji codziennie śledzić naszego portalu ( oby się poprawili!) przygotowaliśmy podsumowanie wydarzeń ostatniego tygodnia.

Pozytywne zaskoczenie? Susan Boyle . 47-letnia kobieta podbiła serca Brytyjczyków oraz całej naszej redakcji. Gdy przyszła na casting do programu "Mam talent" , publiczność śmiała się z jej wieku i niemodnej sukienki. Później było już tylko lepiej. Wniosek z tego jeden - nie należy oceniać ludzi po pozorach.

Negatywne zaskoczenie? Żenujący wywiad Krzysztofa Ibisza . Kolejny rozwód i kolejny zupełnie niepotrzebny wywiad. Przypominamy złotą myśl Krzysztofa Ibisza :

Związek to stół na trzech nogach. A stół na trzech nogach nigdy się nie chwieje. Ale jeśli którejś nogi zabraknie - to leżymy.

Co autor miał na myśli? To pytanie pozostanie bez odpowiedzi.

Kto był na językach? Standardowo Doda . Według "Faktu" piosenkarka "podbija" Stany Zjednoczone. My specjalnie napisaliśmy słowo podbija w cudzysłowie, bowiem tak naprawdę Doda występuje tylko dla Polonii i mało kto z amerykańskiej branży muzycznej wie o jej pobycie w USA. Zresztą mało kto wie o jej istnieniu...

Fot. Lukasz Giza / Agencja Wyborcza.pl

Kto był na pierwszych stronach gazet? Ola Kwaśniewska . Ex prezydentówna zdementowała wszystkie plotki na temat jej rychłego ślubu z Wojciechem Szuchnickim . Ponoć żadnych planów jeszcze nie ma. Mało kto w to wierzy. Plotek obstawia, że Ola chce po prostu odwrócić uwagę dziennikarzy i w spokoju zaplanować sobie ślub oraz wesele.

Kontrowersyjna sesja? Natasza Urbańska podczas próby do spektaklu "Karuzela marzeń". Piosenkarka wyglądała prawie jak Ula Cieplak z serialu "BrzydUla" . W końcu Urbańska ubiegała się kiedyś o główną rolę w tej tvnowskiej produkcji. Nie udało się w serialu, to przebrała się za brzydkie kaczątko w teatrze swojego męża.

Kto o sobie przypomniał? Inka . Najbardziej znana w Polsce dziewczyna gangstera wyszła z więzienia. Znów nie pokazała twarzy. Pokazało za to coś innego - środkowy palec w stronę dziennikarzy, gdy wychodząc z więzienia wsiadała do luksusowego maserati. Legendy krążą już o jej nieprzeciętnej urodzie. Prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy już w mediach Inki . Kobieta zaszyła się we Francji i zapewne już nie wróci do Polski. W końcu zdradzić mafię, to prawie jak wydać na siebie wyrok śmierci.

Zobacz również:

Susan Boyle - nowa gwiazda Mam Talent

Krzysztof Ibisz: Kryzys zaczął się zaraz po ślubie

Co Doda robi w Stanach Zjednoczonych?

Ślubu nie będzie!

Wyuzdana i wulgarna Natasza Urbańska!

Inka zdradziła męża w... więzieniu

Więcej o: