Kasia Cerekwicka wychodzi za mąż?

Magazyn "Party" pokazał zdjęcia wokalistki i jej nowego faceta. Jak nieoficjalnie dowiedział się Plotek, Kasia Cerekwicka już niedługo może stanąć na ślubnym kobiercu.

Co dzieje się u Kasi Cerekwickiej ? Okazuje się, że mimo tego, że mało jej w mediach, dzieje się całkiem dużo. Wokalistka przede wszystkim zakochała się, o czym poinformował magazyn "Party" potwierdzając swoje doniesienia zdjęciami Kasi i jej nowego faceta.

Para wygląda na szczęśliwą. Wszystko wskazuje na to, że Kasia znalazła wreszcie bratnią duszę. Jak pisze "Party", wybranek artystki prawdopodobnie ma na imię Leszek i jest prezesem firmy handlującej owocami morza. Para poznała się ponoć w jednym z klubów na Wybrzeżu pod koniec lata.

Jak nieoficjalnie dowiedział się Plotek, Kasia Cerekwicka i jej ukochany już myślą o ślubie. Wszystko wskazuje więc na to, że to ten jedyny i wokalistka już niedługo się ustatkuje. Możemy tylko pogratulować!

Kasia nie zapomniała jednak o pracy. Już szykuje nową płytę, która ma ukazać się na jesieni.

Na razie mogę tylko powiedzieć, że nowa płyta będzie pozytywna, romantyczna, bardzo kobieca i subtelna - wyznała piosenkarka w rozmowie z "Party"   

Do tej pory śpiewała głównie o cierpieniu i rozstaniach. Jak widać, to co dzieje się aktualnie w życiu artystki ma spory wpływ na jej twórczość. W związku z tym życzymy Kasi , by teraz śpiewała piosenki tylko o szczęśliwej miłości.

Czyżby Kasia już przyzwyczajała się do bieli?

KAPIF.PL/KAPIF

Więcej o: