Luntek: Sara May to dzi**a internetu

Sara wolałaby, aby to Justyna Steczkowska odpowiedziała na jej ataki. Jusia nie chciała, za to Luntek jak najbardziej.

Zaczyna robić sie naprawdę ciekawie. Sara Żal , która wciąż obraża polskich artystów m.in. Tomka Jacykowa, którego nazywa "Pedziem-Fredziem", wywołała gniew Luntka . Czy to nie zabawne, że oprócz Luntka nikt z "poważnych" artystów nie chce zachowania tej dziewczyny komentować?

Luntek wprost nazywa blogerkę "Internetową dzi**ą":

Sara May to dzi*ka internetu! - pisze Luntek na oficjalnym blogu
May wymysliłą sobie swietna strategie i nakreciła sie jak katarynka w komentowaniu wszystkich gwiazd,gwiazdek jak leci.To zostawie bez komenatrza.Sara wyraznie kreuje sie na zimna suke.To inteligentna kobieta a wybrała tak żałosny sposób na wypromowanie sie, no tak robienie skandali przed wydaniem nowej plyty jest bardzo modne ale czy ona mysli ze jej nowa płyta się w tym kraju sprzeda,czy zainteresuje ludzi? Szanse sa marne chyba ze zacznie sama kupowac swoje płyty jak Natalia Lesz.Nikt powtarzam nikt nie bedzie tej karierowiczki traktowac powaznie po tych wszystkich pieprzonych notkach na jej blogu.Każdy ma jej twórczośc w dupie bo zniecheciła ona do siebie miliony ludzi swoim cietym jezykiem.A dawniej taka nie była bo obserwuje ja od dluzszego czasu,zainteresowala mnie jej ciekawa uroda jednak teraz ona sama zagubiła sie biedaczka i wybrala taka droge ktora ja tylko pograza. - oficjalny blog Luntka.

A na koniec samozwańczy król internetu złożył samozwańczej księżniczce niemiłe życzenie:

Saroo zycze ci abyś w 2009 roku zmieniła swój wizerunek na bardziej naturalny czy blizszy tobie bo kazdy dobrze wie że jestes cieta tylko na pokaz ;)Żebys w nowym roku odstawiła złosliwosci na bok i przygarneła do swojego serca wiecej dobroci i pozytywnej energi którą bedziesz mogła zarazac a nie zrazac innych ludzi.Spiewaj dalej bo taki głos przeciez nie moze zostac nie zauwazony a swoja popularnośc wykorzystaj do poruszania tematow waznych,potrzebnych,ciekawych bo gadanie o dupie maryni i obrabianie wszystkim dupy całkowicie nie jest na poziomie jeśli chodzi o tak wykształconą osobe jak ty.Pozdrawiam Pa!

Sara May/YouTube.comSara May/YouTube.com Sara May/YouTube.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.