Warszawska premiera filmu "Camp Rock" GALERIA

Było gorąco, tłocznie i głośno! Polska premiera filmu "Camp Rock" była pełna wrażeń. Zobaczcie fotki!

Impreza zaczęła się o godzinie 17. Wysłannicy Kotka byli wcześniej, aby zrobić dla Was wywiady z Ewą Farną i Kubą Molędą . Szkoda, że Joasia Jabłczyńska nie mogła pojawić się wcześniej, ale trudno.

Punkt 17 zaczęła się impreza. Przyszło wiele fanek "Camp Rocka" , ale pojawiło się również kilku fanów. Nie uwierzycie, ale przyszły również takie maluszki po kilka lat. Gdy zaczął się film, chyba zaczęły się niecierpliwić, bo kilku z nich biegało po schodach kinowych i bawiło się balonami. Słodko! Na czerwonym dywanie można było zobaczyć gwiazdy polskiej wersji filmu - przyszła Joanna Jabłczyńska , Jakub Tolak i początkująca Agnieszka Mrozińska . Oczywiście nie zabrakło Ewy Farny i Kuby Molędy .

Około 17.30 scenę zawładnęła grupa taneczna Diany Staniszewskiej . Pamiętacie ją na pewno - to ona tak fenomenalnie tańczyła Michaela Jacksona w drugiej edycji "You Can Dance" . Zaraz po występie tanecznym, na scenę weszła Ewa Farna , do której dołączył Kuba Molęda . Bardzo podobali się zebranej publice - a poza tym wszyscy znali tekst piosenki!

W końcu o 18 przyszedł czas na film. Było super, ale Kotek nie będzie nic zdradzał. W końcu już 3. października premiera na Disney Channel, więc sami zobaczycie!

Było strasznie miło, a świadczy o tym fakt, że wszyscy wychodzili z sali kinowej z uśmiechami na twarzach!

ZOBACZ TAKŻE:

Ewa Farna i Kuba Molęda - "Oto ja"

Ewa Farna i Kuba Molęda na premierze Camp Rock w Londynie

Jonas Brothers występują w Londynie FILMIK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.