Jamie Lynn Spears z małą Maddie Briann! Zdjęcia!

Przed Wami 17-letnia Jamie Lynn Spears w roli mamy, Casey Aldridge w roli tatusia i malutka Maddie Briann w roli gwiazdy. Zobaczcie szczęśliwą rodzinkę!

Jeszcze w grudniu gruchnęła informacja, że Jamie Lynn Spears otrzyma okrągły milion dolarów za te fotki. Pewnie tak się stało. Przykre jest, że wszystkie gwiazdy w Hollywood już na początku "sprzedają" swoje dzieci, ale tak już jest i trzeba się z tym pogodzić. Dzięki temu możemy zobaczyć małą Maddie Briann .

Szczęśliwa rodzinka. Jamie Lynn Spears i Casey Aldridge nie są jeszcze małżeństwem i jak na razie nic nie wskazuje, żeby miało się to zmienić.

Pokoik dla dziecka to istny luksus! Wszystko kupowane oczywiście w najdroższych sklepach.

W pokoju mieszka mała księżniczka, która już od pierwszych miesięcy życia ma najmodniejsze dodatki.

Młoda mama i jej maleństwo. Śliczny obrazek.

Jamie Lynn Spears nie należy do czołówki, jeśli chodzi o zyski ze zdjęć swojego dziecka. W Hollywood obowiązują dużo wyższe stawki. Numerem 1 są Angelina Jolie i Brad Pitt , którzy za zdjęcia swoich nowo narodzonych bliźniaków zgarną ponad 11 milionów dolarów. Za zdjęcia swojej pierwszej córki dostali 4,1 miliona. Dzieci Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego zwiększyły stan konta rodziców o 6 milionów dolarów. Gdzieś pod koniec listy znajduje się Nicole Richie i Joel Madden , którzy za pierwsze fotki swojej Harlow zainkasowali okrągły milion. Hollywood umie zarobić na wszystkim!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jamie Lynn Spears kupuje nowy dom!

Jamie Lynn Spears dostała pierścionek zaręczynowy

Więcej o: