Natalia Jakuła i Piotr Bartosiewicz nowymi prezenterami stacji Viva

Śledziliście program "Hot or Not" na stacji Viva? Kotek tak i bardzo się cieszy, że w końcu wybrano zwycięzców, a są nimi Natalia Jakuła i Piotr Bartosiewicz.

W programie "Hot or Not" chodziło o dobre pokazanie się - tak po prostu. Jury w składzie Rafał Maserak, Kasia Klich i Grzegorz Bloch (dla niewtajemniczonych - pan stylista) miało za zadanie wybrać osobę, która nie tylko dobrze wygląda, lecz także dobrze się wypowiada i ma osobowość. Zwycięzcy zostaną letnimi prezenterami stacji Viva.

Walka była zacięta, ale tylko jedna dziewczyna i jeden chłopak mogli wygrać. Oto oni.

Natalia Jakuła

Natalia to 22-latka z Warszawy. Jak sama o sobie mówi, zawsze stara zachowywać się i ubierać stylowo i ze smaczkiem. uwielbia sporty wodne, rower, bieganie, moda, gotowanie i malowanie na szkle.

Natalia sama o sobie: Od aniołka mam skrzydełka, a diabełek dał mi charakterek - ogień i woda. Na co dzień uśmiechnięta, energiczna i pomysłowa wiercipięta, studentka socjologii w Collegium Civitas, modelka, prezenterka. Nie potrafię długo usiedzieć w jednym miejscu, np. podczas nauki, bo strasznie ciągnie mnie na rower, rolki lub na siłownię. Letnich wakacji nie wyobrażam sobie bez nart wodnych, a zimowych bez ulubionych dwóch desek. Uwielbiam gotować, podróżować w towarzystwie bliskich mi osób, czytać Newsweeka, oglądać komedie, jeść truskawki i robić zakupy. (strona stacji viva)

Natalia Jakuła ma doświadczenie w telewizji, jeśli można to nazwać doświadczeniem. Natalia była prezenterką quizu pt. "Dziewczyny w bikini". Niesamowicie ambitna telewizja!

Piękna Natalia Jakuła.Piękna Natalia Jakuła. Natalia Jakuła/AG

Piotr Bartosiewicz

Ma 23-lata i również pochodzi z Warszawy. Ubiera się zależnie od okazji - raz elegancko, raz na luzie. Uwielbia hip-hop, dancehall, rock i muzykę alternatywną. Jego hobby to: taniec, muzyka, dobre kino, fotografia, media, reklama, PR. Przyjaciele cenią go za indywidualność, cierpliwość, czasem zwariowany charakter :) (info i zdjęcie za stroną stacji viva)

embed

Już od lipca będziemy mogli podziwiać zwycięzców w akcji.

Jak Wam się podobają?

Więcej o: