Włochate urodziny siostrzyczek Olsen

To będą niezapomniane urodziny dla Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen. Pewna organizacja szykuje dla nich bardzo włochaty prezent.... GŁOSUJ W SONDAŻU!

Już w piątek siostry Olsen będą obchodziły swoje 22. urodziny. Organizacja PETA, walcząca o prawa zwierząt, nie przepada za słynnymi bliźniaczkami, ale specjalnie na tę okazję przygotowała dla nich prezent. I to nie byle jaki!

Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen są wrogami numer jeden organizacji PETA. Chodzi przede wszystkim o zamiłowanie siostrzyczek do noszenia naturalnych futer. PETA wielokrotnie wyrażała swoją niepochlebną opinię na temat zachowania Olsenek i apelowała do nich o noszenie sztucznych futer, jeśli już koniecznie muszą jakieś nosić. Nic nie pomogło - nawet specjalnie założona strona , na której można podziwiać siostrzyczki "Trollsen", czyli "Hairy-Kate" i "Trashley".

Tym razem PETA postanowiła pójść na całość. Apeluje do wszystkich członków i ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny, aby wysyłali do Mary-Kate i Ashley swoje włosy, zapakowane w woreczek. Ważne jest, aby umieścić specjalne życzenia dla bliźniaczek: "Proszę, użyjcie moich włosów zamiast włosów zwierząt. Wszystkiego najlepszego!". Podany jest również adres, na który należy wysyłać włosy.

Mało prawdopodobne, że taka akcja otworzy Olsenkom oczy, ale warto mieć taką nadzieję.

Co sądzicie na ten temat?

Więcej o: