Doda Collection - sklep jakiego jeszcze nie było!

Doda sprzedaje stringi...

Plotek jako pierwszy dowiedział się, kiedy ruszy sklep internetowy Dody Rabczewskiej . Kilka dni temu podczas ostatniego odcinka show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" zapowiedziała, że planuje otwarcie sklepu w internecie.

Otwieram cudowny sklep internetowy, gdzie fani będą mogli znaleźć stroje i koszulki, w których występowałam. To właśnie dla nich je zaprojektowałam.

doda

Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Ale chyba najbardziej fanów Dody, którzy chcą wiedzieć, co będzie można kupić w internetowym sklepiku artystki. Wiadomo, że sklep artystki nazywa się "DODA Collection"!!!

Sklepik ruszy jeszcze w tym tygodniu. Jego obsługą zajmuje się firma, który od kilku lat prowadzi podobny sklep Spice Girls. W jego ofercie znajdą się m.in. koszulki dla dziewczyn i facetów. Dodatkowo, każdy będzie mógł sobie zaprojektować własną za sprawą specjalnego programu dostępnego na stronie sklepiku. Nie zabraknie oczywiście bielizny i wielu innych gadżetów zaprojektowanych przez Dorotę. Chcemy, żeby ceny oczywiście były jak najniższe, żeby zakupy mogli robić w tym sklepie przede wszystkim fani Dody - opowiada Maja Sablewska w rozmowie z Plotkiem.

Doda jak widać garnie się do robienia biznesu. I dobrze, bo znając jej zdolności artystyczne możemy spodziewać się naprawdę ciekawych fatałaszków. Plotek jest najbardziej ciekawy bielizny zaprojektowanej przez piosenkarkę.

Tomasz Reich

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.