You Can Dance - Filmiki zza kulis!

Uczestnicy You Can Dance są niesamowici. Poza tym że świetnie tańczą, są bardzo kolorowi i różnią się od siebie. Przekonajcie się, co sprawiało im największą trudność, kogo się boją i jakie mają plany na przyszłość po programie. Zobaczcie filmiki!

Specjalnie dla Was Kotek wysłał swoją ekipę na plan show. Wiadomo - coś się dzieje, to trzeba tam być! Pierwszy life You Can Dance był bardzo emocjonujący. Dla nas również, że to uczestnicy stresowali się najbardziej.

Gieogrij Puchalski najbardziej denerwował się saltem i jest bardzo wdzięczny mamie za wsparcie. Wiadomo - mama jest najlepszą fanką!

Żaneta Majcher owszem stresowała się, ale i tak jest przeszczęśliwa, że może brać udział w drugiej edycji YCD . Zauważcie, że uśmiech cały czas nie schodzi jej z ust!

Sympatyczna Ania Radomska zaliczyła swój ekranowy debiut, ale kontakt z publicznością nie jest dla nie stresujący. Bardziej boi się jurorów.

Aneta Gąsiewicz bierze udział w programie po to, by rozpowszechnić pewien bardzo ciekawy styl tańca. Postanowiła go nawet zaprezentować!

A Łukasz Słaniewski , gdy się denerwuje, to łapie...głupawkę! Ciekawe, jak to się objawia i czy jest zaraźliwe? :)

Kotek ma nadzieję, że spodobają Wam się filmiki. :)

Fajni ci nowi uczestnicy, co?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.