Milionerzy - ciągle bez milionera!

Miała prawie tydzień, żeby przygotować się do odpowiedzi na najważniejsze pytanie w życiu. Paulina Kowalczyk, która po raz pierwszy w historii tej edycji "Milionerów" dotarła do pytania wartego milion, wywołała wielkie emocje u Polaków. Dziś wszyscy chcieli usłyszeć najdroższą odpowiedź w historii polskiego show biznesu. I się nie doczekali!

Paulina Kowalczyk studentka z Łodzi zrobiła prawdziwą furorę wśród widzów TVN swoją niedzielną grą w "Milionerach" . Dziewczyna w brawurowy sposób dotarła do finału teleturnieju i nie zdążyła w niedzielę odpowiedzieć na pytanie warte milion złotych.

Paulina Kowalczyk w teleturnieju 'Milionerzy'Paulina Kowalczyk w teleturnieju "Milionerzy" Paulina Kowalczyk w teleturnieju "Milionerzy"/fot. "Fakt" 1 kwietnia 2008

Dziś jednak Paulina podjęła decyzję, że nie bierze udziału w dalszej grze. Co oznacza, że do kieszeni studentki trafiło "jedyne" 500 tys. Trzeba przyznać, że taki zastrzyk gotówki może postawić na nogi każdego! Paulinie gratulujemy kasy i czekamy na pierwszego milionera!

Więcej o:
Copyright © Agora SA