Michał i Ania Wiśniewscy sprzedają ubezpieczenia!

To nie żart. Michał i Ania Wiśniewscy postanowili pracować w branży ubezpieczeniowej. Już rejestrują markę swojej firmy "Ubezpieczenia Wiśniewski", pod którą będą sprzedawać Polakom ubezpieczenia emerytalne. Dlaczego jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów w Polsce zmienia branżę?

Michał Wiśniewski pośrednikiem ubezpieczeniowym? To się dzieje naprawdę.

Nie, to w żadnym wypadku nie jest żart! (...) Razem z Anią zaczynamy działać jako pośrednicy ubezpieczeniowi.

Brzmi jak absurd? Michał jest tego świadom.

Dla wielu ludzi absurdalnie brzmi też moja muzyka. Nie wszyscy muszą mnie lubić i nie wszyscy potrafią mnie szanować, ale wszyscy powinni myśleć o swojej przyszłości. Tymczasem badania wskazują, że większość z nas po prostu o niej nie myśli. Nie mamy elementarnej wiedzy o finansach, o ekonomii, nie mamy pomysłu jak zabezpieczyć swoją przyszłość. Z perspektywy Warszawy wszystko wydaje się piękne, bogate i duże. Ale perspektywy dla przeciętnego obywatela tego kraju są kiepskie. ZUS szykuje nam biedną starość. Już niedługo czeka nas poważny szok emerytalny.

To naprawdę nie jest żart. Michał i Ania Wiśniewscy już przeszli szkolenia i egzaminy dla pośredników ubezpieczeniowych. A jutro startuje strona ich firmy.

Więcej o: