Patricia Kazadi ma chłopaka!

Po dwóch latach samotności Patricia Kazadi znalazła w końcu prawdziwą miłość. I wygląda na to, że jest spełnioną i szczęśliwą kobietą. Kim jest wybranek Kazadi?

Patricia Kazadi idzie przebojem przez życie. Nic dziwnego, że piękną aktorką interesują się mężczyźni. Podobno jednak serce utalentowanej Patrici jest już zajęte. Gwiazda spotyka się z tajemniczym brunetem, z którym pojawiła się po raz pierwszy w listopadzie podczas koncertu promującego płytę Natalii Kukulskiej. Wtedy, jak twierdzą jej znajomi, Pati i jej towarzysz byli tylko przyjaciółmi.

Po kilku randkach między młodą gwiazdą i tajemniczym brunetem zaiskrzyło, zostali parą. I choć Kazadi chciała ten fakt ukryć nawet przed przyjaciółmi, to i tak wszyscy zauważyli, że aktorka jest po prostu zakochana.

Kim jest jej narzeczony? Jak twierdzą wtajemniczeni wybranek Patrici jest studentem. Gwiazda nie chce nic więcej o nim powiedzieć, bo uważa, że jest na to jeszcze za wcześnie. Patricia i jej przyjaciel wyglądają na bardzo zakochanych.

Cóż, wielbiciele wdzięków Kazadi muszą się pogodzić z tym, że gwiazdka jest już zajęta!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.