Mary-Kate i Ashley Olsen wyznaczają trendy?

Ok, styl lekko grunge'owy nadal jest na czasie, ale czy podoba Wam się wygląd sióstr Olsen ? Jeśli tak, to wkrótce będziecie znały ich wszystkie modowe sztuczki. To za sprawą...

...książki o modzie, jaką dziewczyny mają zamiar już wkrótce wypuścić na rynek. Można się było tego spodziewać, bo Ashley Olsen i Mary-Kate Olsen umieją zrobić kasę na wszystkim. Jak do tej pory to chyba tylko jeszcze nie śpiewały, ale to kwestia czasu.

Dziewczyny są właśnie na etapie tworzenia książki pt. "Influance" (pol. wpływ), która ukazywałaby ich wszystkie modowe inspiracje i ludzi, którzy się za nimi kryją. Znajdziemy więc w niej masę słwanych projektantów, fotografów i osobistości z innych dziedzin.

W oficjalnym oświadczeniu Ashley zapowiedziała, iż ich książka będzie opowiadała o "najbardziej interesujących, odważnych i kreatywnych, jakich znamy. O tych, którzy przetarli drogę nam i naszemu pokoleniu".

Mary-Kate dodała:

Ashley i ja rozmawiałysmy z ludźmi, którzy nas inspirowali. Mamy nadzieję, że zainspirują i nauczą również innych.

Nie wiem jak Wy, ale jak Kotek patrzy na siostry Olsen , to ma szczere wątpliwości, czy chce być inspirowany przez tych samych ludzi, co one...

Więcej o: