Matylda Damięcka wróci do "Na Wspólnej"?

To już prawie cztery lata odkąd Matylda Damięcka porzuciła plan serialu "Na Wspólnej" . Młoda aktorka odeszła z serialu, bo tego wymagała od niej szkoła. Kilka dni temu Damięcka obroniła dyplom w szkole teatralnej i szuka pracy. Czy wróci do serialu?

Zostały już jej tylko dwa przedstawienia, które wiążą się z dyplomem. Potem zaś Matylda Damięcka ruszy w poszukiwaniu pracy. Siostra Mateusza Damięckiego odeszła z serialu "Na Wspólnej", bo tego życzyli sobie jej profesorowie. Scenarzyści zaplanowali zniknięcie bohaterki z planu pozostawiając Matyldzie możliwość powrotu do serialu. Bohaterka wyjechała do USA, ale na razie nie wiadomo, czy w ogóle wrócii.

To przecież nie zależy od Matyldy, tylko od tego, czy TVN będzie chciał, żeby znowu grała na Wspólnej. Nie wiem, jakie plany ma Matylda, może będzie szukać pracy w teatrach, to nie jest z pewnością przyjemna i łatwa sprawa, ale w końcu każdy poszukiwał pracy - wyjaśnia Joanna Damięcka, manager Matyldy.

Matylda na razie nie ma ciśnienia na pracę. Choć z pewnością chciałaby wrócić do serialu "Na Wspólnej". Na razie jednak nie wiadomo, kiedy to nastąpi, bo TVN unika jednoznacznych wypowiedzi na ten temat. A Wy chcielibyście zobaczyć Matyldę w serialu?

Więcej o: