Miko walczy z Schejbal o rolę w "Kochaj i tańcz"!

Jeszcze nic nie jest pewne! Dopiero pod koniec tygodnia okaże się, to naprawdę zagra w megaprodukcji "Kochaj i Tańcz" . Jak dowiedział się Plotek o posady w filmie walczy Iza Miko z Magdą Schejbal oraz Maciej Zakościelny z Mateuszem Damięckim. Kto dostanie role?

 

Spekulacje na temat obsady nowej superprodukcji nie mają końca. A tymczasem nie zapadła żadna wiążąca decyzja w sprawie obsady głównych ról w filmie "Kochaj i tańcz" . Jak dowiedział się Plotek zdjęcia do filmu mają się zacząć najwcześniej w kwietniu i potrwają przynajmniej do czerwca.


To jednak nie wszystko. Ostateczną obsadę filmu poznamy dopiero pod koniec tygodnia, a może nawet na początku przyszłego. Reżyser nie podjął żadnej decyzji w sprawie obsady i równe szanse na rolę mają zarówno Maciek Zakościelny, który brał udział w zdjęciach próbnych oraz jego konkurent Mateusz Damięcki. Ten ostatni jest ponoć faworytem reżysera!


Co ciekawe podobną sytuację mają dwie aktorki. Iza Miko i Magda Schejbal ostatecznie walczą o główną rolę kobiecą. Która ma największe szanse? Tego nie wiadomo, ale obie dziewczyny ponoć na zdjęciach próbnych wypadły znakomicie.

 

To nie wszystko! TVN zaprzeczył, że kiedykolwiek propozycję zagrania w filmie miała otrzymać Kasia Cichopek. Aktorka w ogóle nie była brana pod uwagę.