Kuba Wojewódzki zniknie z TVN?

Program Kuby Wojewódzkiego może zniknąć z anteny TVN. Powód, to oczywiście tzw. spadające słupki. W ciągu minionego Kuba Wojewódzki stracił ponad milion widzów. Gwiazdor prawie dwa lata temu przeniósł się do TVN i wiele wskazuje, że ta decyzja może słono go kosztować.

Kuba Wojewódzki ma nie lada kłopot, bo mimo wysiłków wciąż spada oglądalność jego show, które od prawie dwóch lat gości na antenie TVN. Od jesieni słupki oglądalności dosłownie wariują, bo program w ciągu roku przestało oglądać ponad milion widzów. Wyniki oglądalności wciąż analizuje szefostwo stacji, które z tego powodu wycofało się z projektu programu, nad którym pracował Wojewódzki. Miał to być całkiem nowy, cykliczny program satyryczny, którego miał konkurować z programem Szymona Majewskiego.

Od kilku tygodni widzowie mogą oglądać powtórki programów Kuby z sezonu jesiennego, a od marca będą pokazywane nowe. Nie wiem, jednak czy nie będzie to ostatni sezon pod skrzydłami TVN. Program wciąż ma niską oglądalność i TVN może wycofać się ze współpracy z Wojewódzkim - komentuje dziennikarka TVN.

Wojewódzki nie chce potwierdzić tych informacji. Twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie lęka się o swoją przyszłość. Jednak kolejne pół roku, które jest przed Kubą może przesądzić tak naprawdę o jego współpracy z TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.