Sonnet rusza na podbój Cannes!

Była już w Ameryce, przyszedł czas na Europę. Ewa Sonnet jedzie na tydzień do Cannes. Młoda piosenkarka nie będzie tam jednak wypoczywać. Ewa będzie wyrabiać tzw. kontakty!

Ewa Sonnet coraz bardziej zaskakuje - nawet swoich przyjaciół. Młoda i piękna piosenkarka ma bardzo poważne plany zawodowe i zamiast skupiać się na rozrywkach, ciężko pracuje. Nic dziwnego, że nawet jej tygodniowy wyjazd do francuskiego Cannes wiąże się z pracą. Z przecieków wiemy, że Ewa ma spotkać się z producentami muzycznymi, a także kompozytorami, którzy zajmą się pracą nad jej kolejnymi przebojami.

W mieście, które słynie z festiwalu filmowemu, odbywają się prestiżowe targi muzyczne MIDEM. To tam spotykają się najwięksi specjaliści z branży muzycznej. Nic dziwnego, że piosenkarka postanowiła również się tam wybrać.

Ewa jeździ tam, co roku. W ubiegłym roku spotkała się tam m.in. z producentami Rihanny i Whitney Houston, to zaowocowało całekim udaną współpracą. Dzięki temu na jej nowej płycie znajdą się ich kompozycje. - opowiada koleżanka Ewy.

Jak będzie w tym roku? Ewa ma nadzieję, że nie mniej intensywnie. Ale gwiazda chce też znaleźć chwilę na swoje przyjemności, czyli zakupy. Sonnet ma prawdziwą słabość do torebek i butów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA