Doda kontra Cichopek - pojedynek na szczycie

Są jak niebo i ziemia - jedna słodka i sympatyczna (przynajmniej takie sprawia wrażenie) - druga kontrowersyjna i ostra. Obie znalazły swój sposób, żeby zrobić karierę w polskim show-biznesie.  Dorota Rabczewska kontra Kasia Cichopek - ostateczne starcie.

kapif

Kasię Cichopek kochają wszystkie starsze panie, które nie wyobrażają sobie poniedziałku bez obejrzenia "M jak miłość". Aktorka jest popularna również za sprawą "Tańca z gwiazdami" i "Jak Oni śpiewają" (na zdjęciu).

Marek Kudelski/Eastnews

Kasia nie wywołuje skandali, nie wchodzi w konflikty z innymi gwiazdami i prowadzi u boku Marcina Hakiela spokojne ( i bogate ) życie. Aktorka i tancerz uchodzą za idealną parę w życiu prywatnym i zawodowym.

Wy też ją uwielbiacie . Każdy news z jej nazwiskiem w tytule ląduje na naszej "liście przebojów".

KJ/Forum

Doda to prawdziwy medialny tygrys. Nie boi się zrobić się niczego, co może przynieść jej popularność. Rozebrać w programie telewizyjnym, obrazić uczestnika reality-show, a nawet opóźnić rozpoczęcie 2008 roku.

DodaDoda Doda/kapif

Doda nie skończyła studiów z reklamy i PR-u, ale i tak doskonale potrafi wyczuć co sprzedaje się najlepiej. Jej związek z Radkiem jest głośny i burzliwy, ale dzięki temu nadal się o nim mówi.

DodaCezary Aszkiełowicz/AG

Nasza relacja z "rozwodu" Dody i Radka przyciągnęła więcej widzów niż relacja z rozwiązania poprzedniego parlamentu. Dlatego o Dodzie pisać kochamy.

Dodakapif

Plotek to serwis o gwiazdach. Gwiazdy Pani Rabczewskiej i Pani Cichopek w Polsce świecą najjaśniej. To o nich chcecie wiedzieć najwięcej, to informacje o tych bohaterkach rozgrzewają łącza do czerwoności.

My chcemy jednak wiedzieć - która z nich jest Prawdziwą Królową Polskich Serc? Aha, z góry dziękujemy za kliknięcie.

UPDATE

Tak jak przewidywaliśmy - 5000 głosów i ciągle remis. Walka trwa nadal...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.