Cichopek pokonała Dodę!

Sensacja! Kasia Cichopek wygrała w sondażu "Faktu" na gwiazdę", którą widzowie chcą zobaczyć w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". I zdetronizowała królową Dodę!

 

Wyznacznikiem popularności gwiazd staje się ostatnio występ w telewizyjnych show. "Fakt" zapytał więc czytelników kogo chcieliby zobaczyć w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Wygrała bezapelacyjnie Kasia Cichopek pokonując m.in. Dodę i Agnieszkę Włodarczyk. Co Wy na to? Głosujcie w sondażu Plotka!

 

1. Zwyciężczyni - Kasia Cichopek - 26,5 proc.

Serca widzów podbiła rolą Kingi w serialu "M jak miłość". Na pewno byłaby dużą konkurencją dla pozostałych uczestników drugiej edycji programu. Jest bardzo wysportowana, zdobyła już przecież diamentową kulę w "Tańcu z gwiazdami".

Mimo wygranej w ranking "Faktu" Kasia nie wystąpi w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ofertę wprawdzie dostała, ale ją odrzuciła.

 

 

2. Doda - 17 proc.

Doda nigdy nie narzekała na brak fanów. Niestety, nie zobaczymy piosenkarki na łyżwach. Przyczyna jest prozaiczna. Tak jak w pierwszej edycji, gwiazda zasiądzie bowiem w jury programu.

 

3. Gosia Andrzejewicz - 15,1 proc.

Młoda piosenkarka niejednego mężczyznę przyprawiła swoją uroda o zawrót głowy. Gosia swój sukces i trzecie miejsce w rankingu widzów zawdzięcza też swojemu pięknemu głosowi.

 

4. Marcin Mroczek - 8,9 proc.

Udział Rafała Mroczka nie zapewnił jego bliźniakowi tak wielkiej sympatii widzów, jak można było przypuszczać. Na pewno jest jednak w formie. W grudniu wygrał ukraińską edycję "Tańca z gwiazdami".

 

5. Anna Mucha - 8,7 proc.

Aktorkę doskonale znamy z serialu "M jak miłość", w którym już od pięciu lat gra Madzię. Anna obecnie studiuje aktorstwo w Stanach Zjednoczonych i prawdopodobnie nie zobaczymy jej na łyżwach.

 

6. Agnieszka Włodarczyk - 8,5 proc.

Zdobyła wielką popularność, wygrywając pierwszą edycję "Jak oni śpiewają" i zdobywając brylantowy mikrofon. Czy tym razem zawalczy o diamentową kulę?

 

Głosujcie w sondażu Plotka! I dajcie znać, jakie są Wasze typy!

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (280)
Cichopek pokonała Dodę!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  super że wygrała Kasia Cichopek!!!!
  ta cała doda jest już przereklamowana!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  pewnie że doda

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  najlepsza była DODA reszta dno

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  najlepsza była DODA reszta dno

 • Gość: Gość

  0

  Najlepsze to są cycki kaśki cichopek a jak sie nie zgadza ktoś to pisać --> doma164@gmail.com

 • Gość: Gość

  0

  ANIU WYGLĄDASZ ŁADNIE NA TYCH ZDJECIACH WYGLĄDASZ JAK ANIOL ANGELIKA

 • Gość: Gość

  0

  Ja uwazam,ze powinni dac kogos kto jeszcze nie tanczyl w zadnych programach ani nie tańczył zreszta tyle tego narobili ze az głowa bol gwiazdy na lodzie na parkiecie w cyrku i jeszcze spiewaja.ale dobra niech im tam bedzie przeciez musza robic kase na nowych show

 • Gość: Gość

  0

  Ładnie by tańczyła, ale to by było trochę nie fair, bo była już w tańcu z gwiazdami. A po za tym to nie oglądam tego badziewia :P You can dance RULEZ!

 • Gość: Gość

  0

  wszystko tylko nie Cichopek!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX