Cichopek pokonała Dodę!

Sensacja! Kasia Cichopek wygrała w sondażu "Faktu" na gwiazdę", którą widzowie chcą zobaczyć w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". I zdetronizowała królową Dodę!

 

Wyznacznikiem popularności gwiazd staje się ostatnio występ w telewizyjnych show. "Fakt" zapytał więc czytelników kogo chcieliby zobaczyć w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Wygrała bezapelacyjnie Kasia Cichopek pokonując m.in. Dodę i Agnieszkę Włodarczyk. Co Wy na to? Głosujcie w sondażu Plotka!

 

1. Zwyciężczyni - Kasia Cichopek - 26,5 proc.

Serca widzów podbiła rolą Kingi w serialu "M jak miłość". Na pewno byłaby dużą konkurencją dla pozostałych uczestników drugiej edycji programu. Jest bardzo wysportowana, zdobyła już przecież diamentową kulę w "Tańcu z gwiazdami".

Mimo wygranej w ranking "Faktu" Kasia nie wystąpi w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ofertę wprawdzie dostała, ale ją odrzuciła.

 

 

2. Doda - 17 proc.

Doda nigdy nie narzekała na brak fanów. Niestety, nie zobaczymy piosenkarki na łyżwach. Przyczyna jest prozaiczna. Tak jak w pierwszej edycji, gwiazda zasiądzie bowiem w jury programu.

 

3. Gosia Andrzejewicz - 15,1 proc.

Młoda piosenkarka niejednego mężczyznę przyprawiła swoją uroda o zawrót głowy. Gosia swój sukces i trzecie miejsce w rankingu widzów zawdzięcza też swojemu pięknemu głosowi.

 

4. Marcin Mroczek - 8,9 proc.

Udział Rafała Mroczka nie zapewnił jego bliźniakowi tak wielkiej sympatii widzów, jak można było przypuszczać. Na pewno jest jednak w formie. W grudniu wygrał ukraińską edycję "Tańca z gwiazdami".

 

5. Anna Mucha - 8,7 proc.

Aktorkę doskonale znamy z serialu "M jak miłość", w którym już od pięciu lat gra Madzię. Anna obecnie studiuje aktorstwo w Stanach Zjednoczonych i prawdopodobnie nie zobaczymy jej na łyżwach.

 

6. Agnieszka Włodarczyk - 8,5 proc.

Zdobyła wielką popularność, wygrywając pierwszą edycję "Jak oni śpiewają" i zdobywając brylantowy mikrofon. Czy tym razem zawalczy o diamentową kulę?

 

Głosujcie w sondażu Plotka! I dajcie znać, jakie są Wasze typy!