Doda wystawiła fanów do wiatru?

Miała tylko do nich podejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Fani Dody kilka dni temu mocno się zawiedli, bo ich ulubiona gwiazda po prostu nie znalazła dla nich czasu. Dlaczego?
Doda wystawiła fanów do wiatru Miała tylko do nich podejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Fani Dody kilka dni temu mocno się zawiedli, bo ich ulubiona gwiazda po prostu nie znalazła dla nich czasu. Dlaczego? Fani Dody kilka dni temu mocno się zawiedli, bo ich ulubiona gwiazda po prostu nie znalazła dla nich czasu. Dlaczego? Do przykrego incydentu doszło kilka dni temu podczas nagrania jednego z programów w TVP. Dorota Rabczewska wzięła w nim udział. Fani piosenkarki czekali przed studiem telewizyjnym, bo bardzo chcieli zobaczyć ją z bliska, przywitać się i poprosić o wspólne zdjęcie. Na szczęście grupa nastolatków była z Warszawy. Na szczęście, bo cała grupka do domu wróciła z kwitkiem. Powód?  Doda, żeby uniknąć konfrontacji z fotoreporterami wyszła zupełnie innym wyjściem, dlatego być może nawet nie wiedziała, że ktoś na nią czeka. A szkoda, bo Marta, Ania i jej koledzy przygotowali nawet specjalny plakat, który chcieli podarować Dodzie. Cóż, miłość wymaga poświęceń, szkoda tylko, że z jednej strony.

 

Do przykrego incydentu doszło kilka dni temu podczas nagrania jednego z programów w TVP. Dorota Rabczewska wzięła w nim udział. Fani piosenkarki czekali przed studiem telewizyjnym, bo bardzo chcieli zobaczyć ją z bliska, przywitać się i poprosić o wspólne zdjęcie.


Na szczęście grupa nastolatków była z Warszawy.
Na szczęście, bo cała grupka do domu wróciła z kwitkiem. Powód?

 

Doda, żeby uniknąć konfrontacji z fotoreporterami wyszła zupełnie innym wyjściem, dlatego być może nawet nie wiedziała, że ktoś na nią czeka.


A szkoda, bo Marta, Ania i jej koledzy przygotowali nawet specjalny plakat, który chcieli podarować Dodzie.
Cóż, miłość wymaga poświęceń, szkoda tylko, że z jednej strony.

 

 Fani Dody

Więcej o:
Komentarze (263)
Doda wystawiła fanów do wiatru?
Zaloguj się
 • amadur

  0

  Może i tak, żeby im z głowy wywetrzała

 • Gość: Gość

  0

  BO DODA NIEMA CZASU I ROBI LODA

 • Gość: Gość

  0

  do doda to robi loda

 • Gość: Gość

  0

  niechcemy dody

 • Gość: Gość

  0

  hehe o ludzie:P po co wy tu? właśnie to nie jest Marta ani Ania. Tylko Karolina i Magda. A Tarczyn i Wawa to różnica! Kaś heyyoo ;*;*

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  DODA TO PO.. PIOSENKARKA

 • Gość: Gość

  0

  to nie musialo byc specjalnie badzmy sprawiedliwi kazdy czlowiek czasami nawet gwiazda ktora uwielbia byc widziana i zauwazana ma ochote do prywatnosci wiem bo moj ojciec ja wiozl i tez chciala wejsc innym wejsciem zeby uniknac reporterow

 • Gość: Gość

  0

  ja Ją bardzo lubię i nie mam nic do Niej!!!
  FANKA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX