Cichopek jest milionerką!

Doda zarabia miesięcznie około 200 tysięcy złotych. To nic w porównaniu z tym ile pieniędzy rocznie inkasuje Kasia Cichopek. Jak wyliczył "Fakt" na konto Kasi i Marcina Hakiela trafiło w ubiegłym roku około 8 milionów złotych!

 

Tabloid wyliczył, że Kasia Cichopek za prowadzenie programu "Jak oni śpiewają" w telewizji Polsat dostaje 25 tysięcy miesięcznie. Taką samą kwotę inkasuje za granie w serialu "M jak miłość". Jej narzeczony Marcin Hakiel po tym jak zrezygnował z kariery tancerza zawodowego postanowił otworzyć szkołę tańca. Kasia pomogła mu spełnić jego marzenie i zainwestowała w szkołę ukochanego bardzo dużo pieniędzy.

 

"Aktorka" podjęła dobrą decyzję, bo zyski z prowadzenia dwóch szkół tańca wynoszą miesięcznie około 60 tysięcy złotych.

 

 

Cichopek i Hakiel wydali również książkę "Szkoła tańca", której nakład wyniósł 100 tys. egzemplarzy. Książka, w której para opisywała techniki i kroki tańców towarzyskich kosztowała 35 złotych. Wychodzi na to, że zakochani mogli zarobić na sprzedaży tej książki nawet 700 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko.

 

Kasia i Marcin poszli za ciosem i wydali płyty DVD z nauką tańca "Taniec krok po kroku". Każda płyta kosztowała 20 złotych. Hakiel wspomniał w jednym z wywiadów, że pierwsza rozeszła się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.

 

 

Jak wyliczył "Fakt" dzięki płytom, które już zostały sprzedane Kasia i Marcin mogli zarobić nawet 7 milionów! Hakiel i Cichopek występują bardzo często na różnych pokazach tańca. Za jeden występ żądają sobie od 5 do 10 tysięcy złotych. Cichopek wzbogaciła się również o 100 tysięcy złotych reklamując bieliznę.

 

Taki artykuł w jednym z najbardziej poczytnych dzienników nie przysparza Kasi raczej fanów.

Więcej o:
Komentarze (160)
Cichopek jest milionerką!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kasiu kasiu jesteś stworzona do zycia >>>>> najpiękniejsze jest to ze też bym chciała do szkoły tańca chodzić tej co ty . A jeszcze piękniejsze jest to ze tyle Kasy zarabiasz też bym chciała uwież mi :):):) Fanka Kasi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kasiu jak bym mogła równiesz zapisała bym się do szkoły . Jesteś fajna ,mila oraz ładna i sympatyczna , Pozdro dla ładnej Kasi heheheh Patu$$

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ooo kasiu kasiu wize ze potrafisz tańczyć bardzo cie lubie kasiu pozdro dla ciebie kasi górą :):):):) Jupi Jupi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Kasia jestes boska!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Troszkę im zazdroszczę, bo wiadomo, że każdy by chciał mieć tyle hajsu :) ale w końcu sami się tego dorobili... nikomu nie ukradli^ zasługują^ ale jakby to wszystko podliczyć to oni powinni być najbogatszą parą w Polsce, bo 50 milionów to nie byle co... :* pozdrawiam i nie nawidze dODY! głupie z**ier**wo!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kasia jest osoba na kturej mozna sie wzorowac jes fantastyczna mondra ladna i slawna zazdroszcze jej

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  odczepcie sie od nich,urodzili się pod szczesliwa gwiazdą ,nie wszyscy tak mają ,ale czy od razu trzeba zazdrościć i krytykować?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  nasza kasia Nasza Kasia Nasza Kasia KAsia Górą JUpi JUpi

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  nasza kasia Nasza Kasia Nasza Kasia KAsia Górą JUpi JUpi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX