Konflikt minionego roku!

Co najczęściej przyciąga widzów przed telewizory? Taniec, śpiew i rywalizacja pomiędzy gwiazdami. Lubimy też słuchać szczerych wypowiedzi i ciętych ripost. Gwiazdy umiejętnie wykorzystują nasze zainteresowanie ich napiętymi relacjami z innymi znanymi osobami i często świadomie wdają się w kolejne konflikty.

1 . Doda kontra Tomek Lubert

Fot. Kamil Broszko / Agencja Wyborcza.pl

Przez ostatnie kilkanaście lat Tomek był najlepszym przyjacielem Dody. Im większa była popularność zespołu Virgin, tym mniejsza była wzajemna sympatia wokalistyki i kompozytora . Doda twierdziła, że Tomek nagłaśniając ich konflikt chciał się wypromować. Lubert bronił się mówiąc, że to ona odcina kupony od tego, co kiedyś zrobił, bo śpiewa na koncertach jego piosenki.

2. Zapendowska o osobowości Edyty Herbuś

Digital/Eastnews

Elżbieta Zapendowska w jednym z odcinków polsatowskiego show bardzo skrytykowała Edytę Herbuś. Jurorka po występie Edzi i Michała Wiśniewskiego, stwierdziła, że Michał w przeciwieństwie do tancerki ma charyzmę i osobowość . Edzie broniła się mówiąc, że Ela nie ma prawa oceniać jej osobowości!

3. Doda na ringu z Saletą

kapif

Gdyby porównać potyczki słowne pomiędzy Saletą a Dodą do walki na ringu, można by stwierdzić, że bokser znokautował Dodę. Saleta w kolejnych wydaniach programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" doskonale wypunktowywał Dodę i w końcu położył ją na łopatki.

4. Zapendowska kontra Andrzejewicz

kapif

Jeszcze kilka lat temu Zapendowska uważała, że Gosia ma ładną barwę głosu. Opinie na temat możliwości głosowych Andrzejewicz jednak zmieniła i w programie Kuby Wojewódzkiego powiedziała, że Andrzejewicz jest beztalenciem. Gosia miała za złe Eli to, że odwróciła się od niej w momencie, gdy osiągnęła ona sukces.

5. Durna piosenka Dody

Edyta Górniak (Rafał Meszka/East News)

To Edyta Górniak a nie Doda zaczęła ten konflikt! Edzia w programie "Jak oni śpiewają" oceniając występ Dominiki Figurskiej powiedziała, że piosenka którą aktorka zaśpiewała ( "Szansa" Dody) jest durna!

Więcej o: