Gosia Andrzejewicz to beztalencie? Głosuj!

Konflikt pomiędzy Zapendowską a Andrzejewicz wciąż trwa. Gosia twierdzi, że jest zdolna. Pani Elżbieta uważa ją za beztalencie. Kto ma rację? Głosuj!

Gosia Andrzejewicz i Elżbieta Zapendowska weszły na wojenne ścieżki w momencie, w którym jurorka nazwała Gosię w programie Kuby Wojewódzkiego, największym beztalenciem w Polsce. Takie słowa w ustach najlepszej nauczycielki śpiewu w naszym kraju, nie były dobrą promocją dla artystki.

 

Piosenkarka postanowiła udowodnić Zapendowskiej i wszystkim słuchaczom, którzy wątpią w jej talent, że potrafi śpiewać. Gosia zamiast zagrać na antenie jakiejś stacji telewizyjnej koncert na żywo, chce nagrać teledysk, w którym zagra początkującą wokalistkę. Na planie klipu będzie chodziła do różnych wytwórni muzycznych i bez skutku prosiła żeby dano jej szansę. W jednej z wytwórni na jej drodze stanie ostra nauczycielka śpiewu, którą w klipie zagra sobowtór Elżbiety Zapendowskiej

 

W rozmowie z "Super Expressem" Gosia spytana o to czy czuje satysfakcję odpowiedziała:

Nie, bo nie chodzi mi o satysfakcję, ale o pokazanie prawdy. W Polsce szkodzi się młodym talentom i nie chodzi mi tylko o piosenkarzy. Tak samo jest z lekarzami czy malarzami.

Gdy Gosia stawiała pierwsze kroki na scenie muzycznej pani Zapendowska chwaliła ją i życzyła jej jak najlepiej.

Teraz, gdy stałam się sławna, twierdzi, że jestem beztalenciem. Uważam, że wyrządziła mi tym dużą krzywdę.

Pomimo wielu przeciwności losu, wokalista osiągnęła wielki sukces na polskiej scenie muzycznej. W ostatniej scenie teledysku występuje już jako gwiazda.

 

Od programu Kuby minęło już pół roku, a Zapendowska nadal nie zmieniła zdania na temat Gosi. W jej oczach jest już nie tylko beztalenciem, ale również przykładem słodkiego kiczu na polskiej scenie muzycznej.

Nie walczę z Andrzejewicz, ale walczę z udowadnianiem polskiemu społeczeństwu, że to wielka artystka. To, że ktoś ma słuch i w miarę czysto śpiewa, nie oznacza, że ma talent.

Nas twórczość Gosi "Pozwól żyć" Andrzejewicz specjalnie nie zachwyca. Jednak wokalistka musi mieć dużą grupę wiernych fanów skoro jej piosenki na listach przebojów są zawsze w czołówce, a jej płyty naprawdę nieźle się sprzedają.

 

A waszym zdaniem kto w tym sporze ma rację? Czy Gosia to rzeczywiście beztalencie?