Seksowna Natalia Kukulska! Nowy klip!

Zatrudniła najlepszych muzyków w Polsce. Efekt? Najnowsza płyta Natalii Kukulskiej "Sexi Flexi" od ponad tygodnia sprzedaje się jak gorące bułeczki. To jednak dla piosenkarki za mało! Natalia sięgnęła po specjalistów, którzy pracowali ze Sistars. Co z tego wyszło? Sami zobaczcie.

Piosenka "Sexi Felxi" mknie jak błyskawica na czołówki list przebojów. Romans piosenkarki z Bartkiem Królikiem i Mariuszem Piotrowskim zaowocował całkiem udaną płytą. Natalia zaufała chłopakom, którzy przez rok pracowali z nią nad jej nowymi przebojami. Plan B, bo tak nazwali swój projekt dwaj producenci, wypalił. To jednak nie wszystko!

Piosenkarka poszła o krok dalej. Kilka dni temu Natalia zakończyła pracę nad teledyskiem do piosenki "Sexi Flexi". Nieprzypadkowo wyreżyserowała go Joanna Rechnio, która wcześniej pracowała ze Sistars.

Natalia zaufała chłopakom we wszystkim. Asia już pracowała ze Sistras nad ich teledyskami. Nie spodziewaliśmy się, że Kukulska pokusi się też o współpracę z zaprzyjaźnioną z Bartkiem i Mariuszem reżyserką. To dobry znak, bo w końcu to najlepsza specjalista w tej branży. - ocenia kolega Bartka Królika.

Na razie nie wiadomo, kiedy teledysk pojawi się w oficjalnym obiegu. Plotek jako pierwszy dotarł do najnowszego wideoklipu Natalii. Co wyszło ze współpracy z Joanną Rechnio? Oceńcie sami!

Więcej o: