Natalia Kukulska jest sexy i flexi!

Co tu dużo mówić - Natalia Kukulska powraca w zupełnie nowej odsłonie. Jest świeża, nie zawodzi, a Sexi Flexi z pewnością będzie królowało w czasie tegorocznego karnawału. Specjalna recenzja płyty z infomuzyka.pl!

Jako że w kwestii muzyki infomuzyka.pl wie od nas więcej, powołujemy się na ich recenzję:

Nowy album Natalii z pewnością nie załapałby się do naszych rankingów idealnych płyt na jesień. Niemniej już teraz wiemy, że np. na sylwestrowe szaleństwo, jest to materiał wręcz idealny. Pierwszy studyjny krążek wokalistki po czteroletniej przerwie to porcja naprawdę dobrej muzyki.
Już słyszę wszystkie zarzuty - że to kopia twórczości takich tuzów jak Prince czy Michael Jackson. Że teksty, nie dość, iż po angielsku, to jeszcze dość błahe. Że to płyta podążająca za światowym trendem muzycznego powrotu dla lat disco i elektroniki spod znaku 80. No dobrze, i co z tego?! Jedyne co istotne, to fakt, że "Sexi Flexi" brzmi świetnie i jest albumem, który bez wstydu można puścić znajomym z Wysp czy Stanów.
Muzyka, za którą odpowiadają zrzeszeni w projekcie Plan B artyści związani kiedyś z Sistars - Bartek Królik i Marek Piotrowski, kipi energią i wibracją bardziej pozytywną niż pewne składanki. Słuchając płyty nie da się ustać w spokoju czy też siedzieć w bezruchu. Nogi same rwą się do tańca, a głowa i kark bujają się w każdym kierunku. Błyksotliwy kolaż soulu, r&b, wysmakowanej elektroniki i funku. W ogromnej większości groove'owo i klubowo, ale też ze spokojniejszymi, kołyszącymi momentami, idealnymi na chwilę wytchnienia.

Dalsza część recenzji na infomuzyka.pl !

embed
Więcej o: