Najlepsze serialowe partie cz. 2 Głosuj!

W drugiej części naszego plebiscytu przedstawimy aktorów grających w serialach stacji TVN. Paweł Małaszyński, Maciej Zakościelny czy Jakub Przebindowski, który podoba Wam się najbardziej? Głosuj w sondażu Plotka!

"Twarzą w twarz" - Ważka ( Paweł Małaszyński )

Od 14 roku życia wychowywany był przez ojca chrzestnego, który wprowadził go w świat mafii i gangów. Ważka był specjalistą od napadów i włamań. W trakcie jednej z jego akcji, zginął policjant i Ważka został oskarżony o jego zabójstwo. Aby uniknąć kary Wiktor uciekł z Polski do Szwajcarii. Tam poznał Martę Michalską, która jest cenionym chirurgiem plastycznym.

agencja gazeta fot. wojciech surdziel

Zalety: opiekuńczy, oddany i wrażliwy. Balansuje na granicy życia i śmierci, ucieka przed policją i gangsterami tylko po to, żeby znaleźć dowody na swoją niewinność. Wszystko robi z myślą o ukochanej. Walczy o swoje szczęście. Jest bardzo przekonujący i słodki.

Wady: gangsterska przeszłość. Swoimi intrygami naraża na niebezpieczeństwo niewinnych ludzi. Nie mówi ukochanej całej prawdy i denerwuje się, gdy ona chce pomóc w oczyszczeniu go z zarzutów. Do tego podał jej swój adres i zapomniał dodać, że mieszka w nim z prostytutką.

"Kryminalni" - Marek Brodecki ( Maciej Zakościelny )

Marek Brodecki jest policjantem wydziału kryminalnego w Warszawie. Ma synka Krzysia. Marek chciał się oświadczyć matce swojego dziecka, ale gdy dowiedział się, że Partycja po raz kolejny go zdradziła, postanowił odejść od niej.

agencja gazeta fot. aleksander prugar

Zalety: przystojny, dobrze zbudowany, inteligentny, uczuciowy. Można na niego liczyć. Wielokrotnie ryzykował swoje życie, żeby pomóc przyjaciołom i niewinnym ludziom. Dla matki swojego dziecka był nawet w stanie odejść z policji.

Wady: pies ogrodnika - sam nie weźmie i drugiemu też nie da. Przez trzy serie serialu doczekaliśmy się tylko dwóch pocałunków jego i Basi. Gdy pojawił się konkurent zamiast walczyć o względy policjantki, wolał zainteresować się inną kobietą.

"Na Wspólnej" Karol Kopczyński ( Jakub Przebindowski )

Był bliskim przyjacielem Izabeli Brzozowskiej. Para poznała się w parku. Po paru miesiącach Karol wymusił na Izabeli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Kopczyński oświadczył się Izie, ale niestety został odrzucony.

kapif

Zalety: jest skromnym mechanikiem, którego cieszą małe przyjemność. O względy ukochanej walczył bardzo długo i osiągnął swój cel.

Wady: jest niesamowicie zazdrosny o Barbarę. Do tego ma strasznie opiekuńczą mamę, która ingeruje w jego życie prywatne i sugeruje mu, z kim powinien się spotykać.

Więcej o: