Maciek na dobre opuszcza Polskę!

W końcu potwierdziło się coś, o czym spekulowano już od jakiegoś czasu. Maciej Zakościelny wyjeżdża z Polski. Tym razem wiemy to na pewno! Kto będzie za nim płakał?

 

Na pewno rzesze fanek, które aktor zdążył urzec swoją urodą i talentem. Nie bijcie nas za to, ale my tam się cieszymy, że chłopak postanowił wyemigrować. Płakać nie będziemy.

 

Już ostatni raz widzicie mnie na planie Kryminalnych, wyjedżam z Polski - te słowa usłyszeli od Maćka jego koledzy z planu serialu. Aktor wsiada w samolot do Nowego Jorku i ma zamiar osiąść tam na dłużej, jeśli nie na zawsze. Powodem decyzji o wyjeżdzie, w opinii "Życia na gorąco", jest oczywiście tęsknota za dziewczyną - Izabelą Miko - która już od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje nad swoją karierą.

 

Maciek również ma nadzieję na spektakularny sukces za oceanem. Na pewno Iza będzie starała się mu pomagać, ponieważ jest dużo bardziej doświadczona w kwestiach praktycznych - wie, gdzie odbywają się castingi, kto jest najlepszym agentem i jak doskonalić swój warsztat aktorski.

 

Ciekawe jest to, że być może Maciek podejmie naukę w nowojorskim Actor's Studio - tej samej szkole, w której uczyły się Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś, a teraz Anna Mucha. Może będą mieli razem zajęcia?

 

Szerokiej drogi Maćku!