Kayah kabalistką?!

Czyżby Kayah postanowiła poświęcić swe życie studiowaniu hebrajskich i aramejskich ksiąg, aby uzyskać spokój ducha i ciała? A może nie chce po prostu być w tyle za zagranicznymi gwiazdami? W końcu moda jest po to, by się jej poddawać.

A skąd takie przypuszczenia? Otóż piosenkarka od jakiegoś czasu nosi na lewym nadgarstku czerwony sznurek, który na całym świecie funkcjonuje jako wizytówka kabalistów. Prawdę powiedziawszy, gwiazdy mają pewnie znikome pojęcie na temat kabały jako takiej, ale przecież tak fajnie jest nosić czerwony sznurek... Na świecie najpopularniejszymi przedstawicielkami grona kabały są m.in. Demi Moore i Madonna , które hojnie zasilają ośrodki pieniędzmi.

W Polsce, jak to w Polsce, wszystko jest jeszcze w powijakach, ale niektóre gwiazdy, Maryla Rodowicz czy Kora Jackowska , też noszą czerwone sznureczki, które mają je bronić przed złymi spojrzeniami. Dołączyła do nich Kayah.

Czyżby to był sukces powodzenia Kayah w życiu i biznesie? W naszej opinii pomysł z kabałą to raczej chęć bycia na poziomie zagranicznych celebrities, ale to tylko nasza opinia. Ciekawi nas, co Wy sądziecie na ten temat!

Więcej o: