Sekret Weroniki Pazury

Dlaczego małżeństwo Weroniki i Cezarego Pazurów rozpadło się - nie wiemy. Na to pytanie mogą odpowiedzieć tylko sami zainteresowani. Po latach wyszła jednak na jaw pewna druzgocąca informacja na temat Weroniki. Jaka?

Otóż okazało się, że poznanie Weroniki i Czarka nie było takie różowe, jak oni je opisywali. A było tak: 23 czerwca 1994 roku młody Czarek wypatrzył na sopockim molo uroczą dziewczynę i postanowił zaprosić ją na kawę. 23-letnia wówczas Weronika nie wiedziała, że rozmawia ze znanym już wtedy aktorem i spędziła z nim 3 godziny. Od tamtej pory nie mogli bez siebie żyć.

W wywiadach Pazura twierdził, że jego wybranka jest Ukrainką, która przyjechała do Polski na studia i miała niedługo wracać do kraju. On, jako szarmancki zakochany mężczyzna, namówił ją, by została i w 1995 para wzięła ślub.

I tu jest pies pogrzebany. Cezary w wyidealizowanej wizji poznania żony, pominął jeden fakt. Mianowicie Weronika między 1992 a 1995 rokiem była mężatką! Jej ówczesnym mężem był Bartek Nowopolski, jak czytamy w "Rewii", który obecnie mieszka pod Wejherowem i nie chce wracać do przeszłości. Ma nową szczęśliwą rodzinę.

Dlaczego para ukrywała pierwsze małżeństwo Weroniki ? Można stawiać różne hipotezy: chcieli, by ich związek sprawiał wrażenie superromantycznego, chcieli uniknąć złośliwych komentarzy albo był to po prostu tak nieważny epizod w życiu kobiety, że postanowiła go przemilczeć.

Czekamy na Wasze propozycje!

Więcej o: