• Link został skopiowany

To ona rządzi w domu Majdanów. Tak dziś wygląda pani Bożenka

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że przy wychowywaniu dzieci pomaga jej opiekunka. Jak wspomniała, stała się dla jej rodziny kimś znacznie więcej. Niedawno prezenterka udostępniła zdjęcie z nią i Radosławem Majdanem. Zobaczcie, gdzie razem wyskoczyli.
To ona rządzi w domu Majdanów. Tak dziś wygląda pani Bożenka
Instagram.com/ m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest mamą trójki dzieci. Stanisław i Tadeusz pochodzą z jej małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, a Henio to owoc miłości z Radosławem Majdanem. Z powodu sporych obowiązków zawodowych, prezenterka od lat korzysta z pomocy niani. Pani Bożenka, gdy tylko pojawia się w mediach, robi prawdziwą furorę. Jak dziś wygląda? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie. 

Zobacz wideo Jej najstarszy syn już nie będzie z nimi mieszkać

Małgorzata Rozenek ma pomoc. Pani Bożenka to "szefowa"

3 lipca Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na zakończenie roku w przedszkolu Henia. Czterolatek wraz z grupą przyjaciół z grupy dali prawdziwy koncert, czego jego rodzice nie mogli przegapić. Wszystko zrelacjonowali w mediach społecznościowych. Mogliśmy zobaczyć, że chłopiec doskonale czuł się na scenie i bardzo się cieszył, że widział swoich bliskich. Małżonkowie zasiedli w pierwszym rzędzie, a jak się okazało, nie byli sami i zabrali do przedszkola bardzo ważną dla ich rodziny osobę. "Bożenka też jest" - poinformowała fanów Rozenek, która udostępniła ich zdjęcie we troje. Niania dzieci celebrytów wybrała luźną, jeansową stylizację. Miała spodnie i kurtkę, wybrała też okulary przeciwsłoneczne. Jej zdjęcie znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Umieściliśmy tam także kadry z konceertu Henia. Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadach podkreśla, że pani Bożenka jest dla ich dzieci kimś więcej niż opiekunką. 

Jest absolutnym szefem naszego domu. Jest dla chłopców kimś bardzo ważnym, zresztą mówią do niej "babciu". Daje im nie tylko opiekę, ale też i miłość. Bożenka jeździ też z nami na wakacje, jest członkiem rodziny - razem żyjemy. Bożenka ma Kasię do pomocy, więc my sobie tak z tym całym "majdanem" żyjemy w tym naszym domu. Nie wyobrażam sobie nie mieć niani

- wyznała kiedyś w programie eDziecko.pl "Mamy czas". Podkreśliła przy tym, że ufa jej całkowicie i dzięki jej pomocy może realizować się zawodowo. "Wychodząc z domu, mogę skupić się wyłącznie na pracy" - dodała prezenterka. My jednak niewiele wiemy o życiu prywatnym pani Bożenki. Ta chroni prywatność, a tym samym okazuje lojalność wobec rodziny Małgorzaty Rozenek. 

Syn Rozenek wyprowadza się z domu

Ten rok jest bardzo trudny dla Małgorzaty Rozenek jako matki. Jej najstarszy syn, Stanisław, ukończył klasę maturalną we francuskiej szkole. Został nawet wyróżniony przez ambasadora! Okazuje się, że 18-latek już planuje wyprowadzkę z domu. Zamierza zamieszkać za granicą, o czym jego mama opowiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Więcej o: