Małgorzata Rozenek zaszalała z fryzurą. Jest jak prawdziwa Roszpunka

Małorzata Rozenek, im dłużej jest w show-biznesie, tym na bardziej spektakularne metamorfozy sobie pozwala. Tylko spójrzcie na jej nową fryzurę! Inspirowała się Kim Kardashian?

Małgorzata Rozenek od lat inspiruje wiele kobiet. Na początku robiła to dzięki programowi "Perfekcyjna pani domu", gdzie uczyła jak poprawnie sprzątać (oj tak, był wtedy prawdziwy boom na sprzątanie!). Z biegiem lat jednak cały jej styl życia stał się jedną wielką inspiracją. W ten oto sposób Polki chętnie kupują produkty sygnowane nazwiskiem żony Radosława Majdana, ubierają się jak ona i szukają rozwiązań podobnych do tych, które stosuje celebrytka, np. w kwestii makijażu czy włosów.

Zobacz wideo Jędrzejczyk o współpracy z Rozenek-Majdan. Musiała stanąć w jej obronie

Małgorzata Rozenek przeszła spektakularną metamorfozę. Tylko spójrzcie na te włosy

Małgorzata Rozenek podpatruje wszelkie nowinki u zagranicznych gwiazd. Niedawno zdecydowała się na małą metamorfozę. W tym celu odwiedziła jeden z salonów fryzjerskich, gdzie poddała się przedłużaniu włosów. Nie chodzi jednak o dodanie kilku taśm tu i ówdzie, a o prawdziwą, końską grzywę. Prezenterka postanowiła mieć włosy sięgające aż do pępka. Gdy tylko przejrzała się w lustrze, była zadowolona, więc śmiało można stwierdzić, że efekt jej się spodobał.

Zobaczcie ten kolor! Jest identyczny jak mój

- skomentowała żona Radosława Majdana. Zdjęcie znajdziecie w galerii na górze strony.

Małgorzata Rozenek zachwyca zgrabną sylwetką. Zdradziła, jak wygląda jej dieta. Od tego zaczyna dzień

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek niezwykle o siebie dba. Dużo ćwiczy, podkreśla, że się nawadnia, nieobce jej jest również zdrowe odżywanie. Jej dieta nie jest jednak dla wszystkich - panuje w niej naprawdę spory rygor, biorąc pod uwagę fakt, że oprócz unikania węglowodanów, celebrytka stara się stosować tzw. intermittent fasting, czyli post przerywany. Je tylko w określonych godzinach, a pozostałe tworzą tzw. okna żywieniowe, podczas których jedynie pije wodę lub zdrowe soki. Prezenterka podkreśla jednak, że nie unika korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W programie, który tworzyła zaraz po urodzeniu syna Henryka - "Rozenek cudnie chudnie" pokazywała, że dietę i treningi z trenerką personalną wspomagała różnymi zabiegami ujędrniającymi ciało. Trud się opłacił, bo dziennikarka wygląda fenomenalnie! A więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek w krótkich i przedłużonych włosach znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Podoba wam się Małgorzata Rozenek w długich włosach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.